Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

8 mbit hıza sahip olanlar download hızınız kaç ?

arkadaşlar net hızımın 1 mbit oldugunu ogrendim . her ay 10 gb fln yapıyorum bu halde. 50 60 lira fatura geliyo. şimdi aradım ttneti ntlimitsiz diye bi tarife var . belki bilginiz vardır 15 gb ye kadar 8 mbit sonrasında 512ye dusuyo. hız sart dıyorum . bu paketi kullananlar varmı aranızda normal 8mbitlik paket 100 lira oda cok para gerek yok bu netlimitsiz tarifesi hakkında goruslerinizi alabilirmiyim?

60804042.jpg

benden daha hızlı bağlantıya sahip olan varmı acaba? :D

Dayanamadım ekliim dedim. Bunu hergün yaşıyorum. Bir film netload ile yaklaşık 8 sn sürüyor. 30 sn yeye uzadığında sıkılıyorum çok yavaş diye :p :)

592696909.png

quicknet'in fiberi bizim buraya gelsin o zaman gülücem bu sürelere :D

bugun 2mbit sınırsıza geçtim 1700 e 356 lık bi değer çıktı.

mert abi 62 liramı ne ama ilk ay 20 lira gibi bişeyde ekliyolar adamın demesi ilk ay 90 gibi gelir dedi . bende anlamadım. yapcak bişe yok.

eyvallah arkadaşlar benimde acilen netin fiyatı ile ilgili bir çalışma yapmam lazım 1 mb e sınırsız 4 tl ödüyorum o kadar da bir şey indirmiyorum neticede

mert abi 62 liramı ne ama ilk ay 20 lira gibi bişeyde ekliyolar adamın demesi ilk ay 90 gibi gelir dedi . bende anlamadım. yapcak bişe yok.

İbrahim biraz fazla değilmi ben 8 mbit hıza kadar 15 GB kotalı geçtiğim takdirte 1024'e düşecek şekilde 49 YTL ödüyorum...

Geri
Üst Alt