Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Daha yeni gördüm:D sırayla yazıyorum yetişemiyorumdapuhaha yorum geliyor hayırlı olsun güle güle kullanmalar eskitmeler güzel olmuş lastik önemli en güzelini yaptın çok km yapıyorsun zaten iyi oldu :eek:key:

Artık kızacan diye korkar oldum kaancım..Yine mi sen diyepuhahapuhaha Ama zaruriydi be balam:D:D

güzel olmuş, iyi günlerde kullan. adresi tam olarak yazarsan sevinirim.

Selçuk nerenin adresini soruyorsun tam anlamadım,Lastikleri aldığım yeri soruyorsun sanırım,onu cevaplayayım hemen..Sultanbeylide bir lastik bayiinden aldım isim vermeyeyim reklam olmasın ancak niyetin var ise pm at yardımcı olayım kardeş..

Artık kızacan diye korkar oldum kaancım..Yine mi sen diyepuhahapuhaha Ama zaruriydi be balam:D:D

Yok yok heç kızarmıyım seni heyecanla izlemekteyim benim neye kızacagımı biliyorsun daha göremedik ilk buluşmada hop anladın sen puhaha evet en iyisini yaptın sen en önemli sey aslında :)

kardeş ban de petlas almıştım gayet memnunu benim 3 .kullanışım ben memnunum inşallah sen de olursun

Paşam daha önce bizim ofisin elemanlarına verdiğimiz bir aracımıza petlas starmaxx takmıştım kendimde kullandım aracı gayet iyiydiler..Tabi şimdi arkadaşlar neye göre kime göre diyebilirler belki ama fiyatına göre verdiği performans gayet iyi bencede..Sorun yaşamadım..

Yok yok heç kızarmıyım seni heyecanla izlemekteyim benim neye kızacagımı biliyorsun daha göremedik ilk buluşmada hop anladın sen puhaha evet en iyisini yaptın sen en önemli sey aslında :)

İyi yırttım o zaman çunku kızacağın şeyi şuan bekletmekteyim malum yoğunluk vs kar kış girince askıda:D:D
Biraz daha yaşarım o zamanpuhahapuhaha

Merhaba;

Modifikasyon operasyonunuzu başından sonuna kadar takip ettim.
Ciddi bir özveri ve maliyet barındırdığı ortada olup sağlıklı günlerde kullanmanızı dilerim.
Benim aracınız üzerinde yapmış olduğunuz çalışmalarla ilgili iki/üç sorum olacak, uygun zamanınızda yanıtlarsanız sevinirim.

Belki aşağıda sormuş olduğum konular hakkında forum içerisinde aktarımlar yapılmış olabilir.
Ancak bu benim incelediğim ilk detaylı konu olduğu için sorularımı size yöneltmeyi kendimde hak buldum :)
Ayrıca bu konuları merak eden arkadaşlar içinde yanıtlarınız konsolidasyon niteliği de taşır sanırım.

Sorular silsilem şu şekilde;

--VW Golf GTI ayak dayama aparatının ve montaj maliyeti nedir?
--Plaka ışığı için direnç ve ampülün markası ne olmalı? nereden alınmalı? maliyeti nedir?
--Lip' in kendisi ve montajının maliyeti ne kadardır?
--Bagaj havuzu ve paspas' ı tam olarak nereden ve nekadara edinebiliriz?

Şimdiden çok teşekkürler,
Orçun

Merhaba;

Modifikasyon operasyonunuzu başından sonuna kadar takip ettim.
Ciddi bir özveri ve maliyet barındırdığı ortada olup sağlıklı günlerde kullanmanızı dilerim.
Benim aracınız üzerinde yapmış olduğunuz çalışmalarla ilgili iki/üç sorum olacak, uygun zamanınızda yanıtlarsanız sevinirim.

Belki aşağıda sormuş olduğum konular hakkında forum içerisinde aktarımlar yapılmış olabilir.
Ancak bu benim incelediğim ilk detaylı konu olduğu için sorularımı size yöneltmeyi kendimde hak buldum :)
Ayrıca bu konuları merak eden arkadaşlar içinde yanıtlarınız konsolidasyon niteliği de taşır sanırım.

Sorular silsilem şu şekilde;

--VW Golf GTI ayak dayama aparatının ve montaj maliyeti nedir?
--Plaka ışığı için direnç ve ampülün markası ne olmalı? nereden alınmalı? maliyeti nedir?
--Lip' in kendisi ve montajının maliyeti ne kadardır?
--Bagaj havuzu ve paspas' ı tam olarak nereden ve nekadara edinebiliriz?

Şimdiden çok teşekkürler,
Orçun

Üstadım öncelikle aramıza hoşgeldiniz...Sorularınıza buyuk bir zevkle cevap vereyim..

--VW golf gti ayak dayamayı avek yetkili servisinden 57 tl ye aldım montajını seat yetkili servisinde ücretsiz olarak yaptrıdım.Zaten geçme yerleri mevcut olup çok basit bir şekilde oturtuluyor yerine..
--Plaka ışıklarını sitemizin deneyimli ismi ve [MENTION=4846]GeniuS[/MENTION] dursun usta'nın işyerinde benden once yine site uyelerinde yekta abi kendı aracına taktırmıştı ben ondan bır kaç malzeme devraldım plaka ampulleri bu malzemeler ile beraber geldiği için marka ve fiyat veremıyorum ama dursun ustadan bılgı alabılırsınız bu hususta..
--Lip'i yetkili servisten 110 liraya aldım montaj dahil..
--Bagaj havuzu (90 tl) ve paspasları (100) kartalda elif tuning dıye bır firmadan aldım..

Paşam daha önce bizim ofisin elemanlarına verdiğimiz bir aracımıza petlas starmaxx takmıştım kendimde kullandım aracı gayet iyiydiler..Tabi şimdi arkadaşlar neye göre kime göre diyebilirler belki ama fiyatına göre verdiği performans gayet iyi bencede..Sorun yaşamadım..

Avatar Da Değişmiş hayırlı Olsun Gardaş Sakın Değiştirme bunu On Numara:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
abicim öncelikle hayırlı olsun ben görmüştüm zaten çok şık duruyor ama en önemlisi plakanın SUS olması o araca ne uygulanırsa uygulansın o araç yürür bana göre =)))

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Avatar Da Değişmiş hayırlı Olsun Gardaş Sakın Değiştirme bunu On Numara:eek:key:

He yaa çöllüm dun bu avatar yuzunden ortalık karıştı anket bilem açacaktım..Şu benim bıdıgın malzemeleri satışa koydugum ilan varya [MENTION=25240]arthur[/MENTION] paşa ile [MENTION=24026]38alee[/MENTION] ali o ilanda sardılar bana yok uzun halı kötuymüşde kısa daha ıyımiş kesecende kesecen..Kestirmem dedim hak dedim ama bırakmıyorlar yakamı..Destek ol bana gardaş oyle fotodan anlaşılmaz yanıltır sızı dıyom anlmıyorlar...puhaha

Geri
Üst Alt