Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 Leon'u beklemeli miyim?

2 gun once aldigim fiyat dizel arac kalmamis fr olanlar 125ps olanlar 82 150 act dsg olanlar 87.500 dedi suan durum nedir bilemiyorum. Ayrica bu leonlar ilk ciktigi zaman dizelinin en babasini 58 e fr olan modelin en babasini 55 e veriyorlardi. Aradan zaman gecti allah nasip etti 2015 model aldik cok sukur suan ki fiyatlari gorunce alcantra dsg cam tavan on arka park sensoru optik park 6.5 ekranli araci 80 milyara almistim baya ucuza almisim :)
[doublepost=1482432524,1482432494][/doublepost]2 gun once aldigim fiyat dizel arac kalmamis fr olanlar 125ps olanlar 82 150 act dsg olanlar 87.500 dedi suan durum nedir bilemiyorum. Ayrica bu leonlar ilk ciktigi zaman dizelinin en babasini 58 e fr olan modelin en babasini 55 e veriyorlardi. Aradan zaman gecti allah nasip etti 2015 model aldik cok sukur suan ki fiyatlari gorunce alcantra dsg cam tavan on arka park sensoru optik park 6.5 ekranli araci 80 milyara almistim baya ucuza almisim :)

2016-2017 model değişikliğinden çok mevzuatlar vergi üzerinde çok fazla değişime gidiyor hatta hızlı güncellemeler yapılıyor eh bir de usd/euro farkını şu an için tahmin etmek bile zor. illa ki 2017 bir modeli beklemek acaba maddi yönden mantıklı bir seçim mi olacak ona karar vermekte fayda var. 2016 leon ile yepyeni bir tarza bürünmüş bir makine, 2016'dan 2017'ye geçerken muazzam değişiklikler beklemiyorum şahsen.

2017 için düşündüğünüz leon aynı olacak dış görünüşte küçük rütuşlar olabilir farlar gibi ön ızgara gibi bence gerek yok yeni yılda en az 3-4 bin fiyat artışı olur.

Yeni leon 1.5 tsi motor ile geliyor.Bu motor 1.4 tsi motora göre %10 a yakın düşük tüketim vaadediyor.led farlar yenileniyor ve arabada sorundan eser kalmıyor.Ben olsam makyajlı kasayı beklerdim.

Sorundan eser kalmiyor diyosunuz cok guzel ben bu aracin sorunlarini soylim hiz gostergesinin ordan gelen tikirti sesi bazi sunrooflarda gelen tikirdi sesi ve yol sesi. Gosterge sunroofu servis hallediyor kismen ses olarakta bituself denen malzemeyle kaplandi mi kapi icleri ve arka bagaj bildiginiz kutuphane olur araba. Acikcasi demek istedigim ufak detaylar icin emin olun 5 6 binden fazla olacaktir bu isin zam kismi bu araba ilk ciktigi 2013 senesinde 55 milyardi. Her sene 10 milyar geldi var sayarsak bu senede bir 10 milyar gelir. Hayirlisi olsun

Geri
Üst Alt