Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 1,6 stylance vites topuzu konusunda fikir

Direk değiştir hocam bence de dolmuşcu style olmuş bu :) Komple değiştirmek yerine eğer olursa kılıfta alabilirsin kapatsın yeter sonuçta fazla da maliyetli değil 20-30TL ye vites kılıfları mevcut.

Direk değiştir hocam bence de dolmuşcu style olmuş bu :) Komple değiştirmek yerine eğer olursa kılıfta alabilirsin kapatsın yeter sonuçta fazla da maliyetli değil 20-30TL ye vites kılıfları mevcut.
Haklısın dostum malesef benden önce alan kişinin zevkinden şüphe duydum, uzun süredir araştırdım uygun bir model bulamadım :)

Öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım herkese iyi forumlar, vites topuzu konusunda bir süredir sıkıntıya düştüm, uygun bir vites topuzu bulamadım bildiğiniz uyumlu bir model var mıdır?
Ekli dosyayı görüntüle 17424

O değilde bunu senden önce taktıran aracın sahibinde hiç mi göz zevki yokmuş, onuda geçtim takan usta hiç mi arabanın binek otomobil olduğunu görmemiş , mecburiyetten dolayı ise ayrı konu ama orjinal vites topuzunun eskimiş olduğunu varsaysak bunu takacağıma deri kaplatırdım eski topuzu sıfır gibi olurdu. Çıkmacılarda bence kolay bir şekilde bulabilirsin muhtemelen golf 6 1.6 olan araçların vites topuzuda uyabilir hemde uyarsa araç biraz daha güncel kalmış olur, daha güzel olur.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba, 2009 1,4 tsi stylance aracım var. 6 ileri vites var ve benzer bir sorundan muzdaribim. Vites topuzu bulamıyorum. Aliexpress'te de bir alternatif bulamadım. Siz nasıl bir çözüm buldunuz, ne önerirsiniz bu konuda?

Geri
Üst Alt