Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10 aralık perş. Spontane askerlik öncesi buluşma

ohh mis izmir :)

Beyler çok sevindim ya, bizde gidip gelicez daha askere valla Allah kolaylık versin :)

Volkan yarın iptal mi şimdi?

yok yarin görüşelim..çünkü herkes programini buna göre yapti..
cuma günü de konvoy yapariz..gelebilen gelir gelemeyene de darilcak halimiz yok biz gidiyoruz diye 3 organizasyon beklentisi içinde değiliz =)

Hee tamam o zaman bende bir an yarın iptal sandım :) Ben yatayım artık kalkamam sonra. Herkese iyi geceler, Askerler hadi yatın sizde :) Şafağınız karanlık :)

Degerli Volkan ve Dogus kardeslerim ve gidecek diger Tum tanidik tanimadik Asker adaylari aslan gibi gidip geri geleceksiniz allah yolunuzu acik etsin goreviniz kusursuz sorunsuz en onemlisi bukuatsiz bitsin rabbim hakkinizda hayirlisini versin hayirli teskereler

hadi hayırlı olsun Doğuş, yerin güzel. Bende İzmir Poligonda yapmıştım ardından Gölcüğe gelmiştim. İyice alışana kadar zaten bahar gelir yaza yelken açarsınız çok keyifli olur eğer devamında da İzmirde kalırsan.

Volkan'ım hayırlı olsun, senin yerin de güzel. Sen uçak biletini aldın İzmire ama oradan otobüsle geri gelmen gerekecek Manisa'ya. Aradaki mesafe çok fazla değil nerdeyse dakka başı araç da var. Manisa'da hangi ilçeydi? Merkezse sorun değil ama ilçe ise sorun birazcık çok azcık artar.

Buluşma 12.30 çok erken yaw, o saatte işi de asamam ki ben. Bugün ofiste kimseler yok, bende çıkarsam acil müdahaleye bişey yapma durumumuz olamaz. 18.30a doğru umarım dağılmamış olursunuz.

ikinizin yeride süper hayırlı olsun size çabucak bitirip gelirsiniz inşallah, doğuş arkadaşım senin yapacağın yerde yaptı inanılmaz rahat yaptı hiç merak etme, bu arada kabul toplama merkezi doğuya gidenlerin kışlaya girmeden önce belli bi yerde toplanıp toplu halde askere giriş yaptığı yerdir senle alakası yok artık :)

kabul toplama merkezi ne oluyo peki :)

kabul toplama merkezi, eğer ki OHAL (olağanüstü Hal Bölgesi)' ne düşmüşsen, güvenlik açısından bir toplama merkezinde askerleri toplayıp güvenli bir şekilde birliklerine askeriye tarafından götürülüyorsun.

senin bilgilerinde kabul toplama merkezi boş o yüzden

volkan ve doğuş ikinizde bodruma gidiş yolu üzerindesiniz eğer araçla gidersem kesin uğrarım ikinizede

Geri
Üst Alt