Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI turbo büyültme?

Turbo ile başlanacağına, fren+amortisör ile başlansa, geç frenaj ve virajda daha yüksek güvenli hıza ulaşılsa, dünyada buralardan başlanıyor.

Evet bazen düşündürüyor bu beni... Şehir içi ara hızlanmalarda fren sönük kalıyor. 18 jantında etkisi var illaki. Şimdi böyleyse , güç artarsa nolur merak etmiyo değilim :D

Bu arada fren performansını arttırmayı en çok ibiza cupralar düşünsün :D:D:D

Bu arada fren performansını arttırmayı en çok ibiza cupralar düşünsün :D:D:D

onların dısk capı tartısılır derece kucuk ama onemlı olan orda kalıperlerın nasıl oldugı,en nıhayetınde ustundekı kalıper de 1.6 nın dısk capına benzedıgı gıbı benzer degıldır

Ağır modifiye ve projelerde denildiği gibi turbo değişimi vs de önce güvenliği sağlıyacak ekimanları modifiye etmek daha doğru yanlız ufak çaptaki oynamalarda (yazılım, filtre, egsoz vs) bunlara çok fazla gerek olduğunu düşünmüyorum araç birden gittiğinin 2 katı hızda gitmiyor ki örnek vericek olursam 122lik golf ile 160lık golf arasında süspansiyon fren vs arasında bir fark yok demek ki mevcut sistem bu güçlere kadar tolere edebiliyor kendini.

Ağır modifiye ve projelerde denildiği gibi turbo değişimi vs de önce güvenliği sağlıyacak ekimanları modifiye etmek daha doğru yanlız ufak çaptaki oynamalarda (yazılım, filtre, egsoz vs) bunlara çok fazla gerek olduğunu düşünmüyorum araç birden gittiğinin 2 katı hızda gitmiyor ki örnek vericek olursam 122lik golf ile 160lık golf arasında süspansiyon fren vs arasında bir fark yok demek ki mevcut sistem bu güçlere kadar tolere edebiliyor kendini.

aynı degıl dısk olculerı 160 lık 288mm 122 lık 280mm,suspansıyon konusunda b degısıklık olmaması normaldır cunku 160 lık golf ozel serı b araba degıl

onların dısk capı tartısılır derece kucuk ama onemlı olan orda kalıperlerın nasıl oldugı,en nıhayetınde ustundekı kalıper de 1.6 nın dısk capına benzedıgı gıbı benzer degıldır

Kaliperler muahakkak farklıdır ama ahım şahım bir farkta yoktur..

Geri
Üst Alt