Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yurttan benzin protestoları

Ben bir ada alıp adını Alpinistan ilan etcem en azından Recebistan'dan iyidir. Katılmak isteyenlere duyurulur..:D:D

katılırım kardesım fakat mumkunse verıgısı falan olmasın o ulkenın :D ya anlamıyorum dolar dusuyor benzın artıyor :D varıl fıyatı bu gunden daha fazla ıken benzn 3.30 3.50 cıvarındaydı... ınsanı memleketten sogutuyorlar ya.

valla bu zamlardan dolayı benzin ısığının durmadan yanık olarak gezmeye alıştım sağolsunlar basımızdakilerin sayesinde bole geziyoruz...

katılırım kardesım fakat mumkunse verıgısı falan olmasın o ulkenın :D ya anlamıyorum dolar dusuyor benzın artıyor :D varıl fıyatı bu gunden daha fazla ıken benzn 3.30 3.50 cıvarındaydı... ınsanı memleketten sogutuyorlar ya.

Tüketim vergisi almam sadece gelir vergisi alırım oda sabit bir miktar zam yapılamaz anayasama göre :D:D

bulgaristan bizden daha mı gelişmiş bi ülke de orda bizimkinin yarı fiyatında benzin?
biz seçip gönderiyoruz siyasileri bunuda hakediyoruz vesselam

valla bu pretostoya katılanlardan biride benim sabah işe gelirken sürekli dinliyorum yakıyoruz dörtlüleri fakat sadece yaktığımızla kalıyoruz.

benim tek bi protesto örneğim olacak ama buda olanaksız yapılacak en büyük protesto 1 gün araçları çıkarmayalım yada bir günlüğüne kimse benzinliğe girmesin bakalım enflasyon ne olacak

Ben katılırım arkadaşlar..Yeter ki organizasyon yapılsın :)

bizim ülkemiz haricinde hiç bir ülkede akaryakıttan alınan vergi %67 değil asıl önemli nokta burası. bu ülkede gemicikleri olanlar pırlanta ihracatı yapanlar %0 (sıfır) vergi verirken ulaşım ihtiyacını karşılamaya çalışan insanların vergi eziyetine maruz bırakılmaları anlaşılır ve çözümlenebilir bir durum değildir...
ancak halkın toplu direnişiyle kazanımlar elde edilebilir Örnek: bolivya, pakistan ( bu ülkeklerdeki bilinçlilik düzeyinin bizden fazla olduğuda artık aşikar olsa gerek halk tepki vermesini biliyor)

Geri
Üst Alt