Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon gören masum köylü

Herhalde ibizaya benzeyecek, bu bir aile sonuçta. Bakın bakalım vw passat-golf-polo birbirine ne ksdar çok benziyor. Seat ta da tabili benzerlik olacak. Bence yeni ksa eski kasaya bin basar. Ben de eski kasayı hiç beğenmiyorum, eski kasa leon citroen c4 ün eski kasasına benziyor,son derece hantal görünümlü.

Yeni leonun tasarımı a3 den de golf7 den de güzel. en basitinden eski kasasındaki sokak yarışçısı görünümünü kaldırıp daha kibar bir tarza geçmiş.

amma velakin, Atay ne derse doğrudur, yüzlerce mühendis daha iyisini düşünemedi, atay düşündü:) sat dedi satmak lazım, boru mu, atay bu:)

Yüzlerce mühendis oturmuş düşünmüş güzel bi araba çıkarmış ortaya:eek:key:... Lakin bu araba Leon değil, başka birşey:rolleyes:... Bahsettiğiniz arabalar kalite hissi bakımından Leonun önünde olsa da tasarım olarak hala bir Leon edemezler....

Herhalde ibizaya benzeyecek, bu bir aile sonuçta. Bakın bakalım vw passat-golf-polo birbirine ne ksdar çok benziyor. Seat ta da tabili benzerlik olacak. Bence yeni ksa eski kasaya bin basar. Ben de eski kasayı hiç beğenmiyorum, eski kasa leon citroen c4 ün eski kasasına benziyor,son derece hantal görünümlü.

Tabiki tercih ve zevk meselesi bu. Ben 2004-2012 yılları arası iki kasa leonuda kullandım. Aracı değiştirmek istediğimden yeni leonu canlı görmek için autoshowa gittim ama hiç beğenmedim ve bu yüzden de almadım. Bi kere size hiç katılmıyorum. Yeni leon bence şimdilik eski kasanın yerini tutamaz, ileride ne olur bilmem. Hele c4 e benzetmenize hiç anlam veremedim. Bide hantal lafına hiç katılmıyorum.

Herkesin malı (aracı) kendine göre elbet değerli. Ne seatın ne de citroenin sponsorluğunu da yapmadığımıza göre birbirimizi kırmadan incitmeden saygıda kusur etmeden fikirlerimizi beyan edelim arkadaşlar.

[MENTION=22038]TSI68[/MENTION] sizin aracın şu an niğde de olma ihtimali var mı ?

Yeni leonu cumartesi inceleme fırsatı buldum. Güzel araba eyvallah ama leon ruhunu taşımıyor. Ayrıca aracın göğsü konusunda da bana ooo dedirtecek bişey çıkmadı. İbizanın genişi gibi olmuş. Golf'e, a3'e uzanamayınca alınacak bir araba dizayn edilmiş gibi hissettim. Ben bugün araba alacak olsam ve bu seat olacaksa ibiza alırdım.
Bunları söyledim diye; kardeşim sen yüzlerce mühendisten daha mı iyi biliyorsun diyecekseniz.
Mühendislik sayısal bir iştir. Tasarım ise tamamen göreceli.

Geri
Üst Alt