Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon gören masum köylü

:p Bence gayet sevimli:cool: Türkiye üzerinde bu araçtan daha fazla ufo görülmüştür sanırım:D Mardinden Aksaraya kadar hiç rastlamadım, hatta koca Aksarayda o kadar Leon var bir tane bile yenisinden yok:cool:

yakında oda olur, dur bakalım daha piyasaya çıkalı nekadar oldu ki, hemen taş atıyorsun...

Yahu bu yeni leon eski leon tartışması aldı başını gitti, biraz daha dikkatli davranalım...bence mk1 en güzeli :)

yakında oda olur, dur bakalım daha piyasaya çıkalı nekadar oldu ki, hemen taş atıyorsun...

Gelse şöle ledli medli yanarlı dönerli, yaylı, jantlı, lastikli, filmli bişe yorum yapacaz... Aldınız arabaları kuru kuru biniyonuz:D Beğenmezzük tabi:cool:

Mk1 efsane ona laf yokki seat adi altinda satilan butun araclar candir... Baska lafa gerek yok

:p Bence gayet sevimli:cool: Türkiye üzerinde bu araçtan daha fazla ufo görülmüştür sanırım:D Mardinden Aksaraya kadar hiç rastlamadım, hatta koca Aksarayda o kadar Leon var bir tane bile yenisinden yok:cool:

Ben istanbulda leondan baska birsey goremiyorum acikcasi leon ve bmw en cok revasta sizin oralar kucuk yerler oldugu kadariyla abi ortlama bir kisinin araba kulanim suresi 4 veya 8 yil belki daha fazla burda ise 2 den sonra degistiren cok sizi orda 10 leon varsa burda her adim basi leon var veya seat kulanan diyelim 68 de en iyi aracta [MENTION=27195]68AKSARAYLI[/MENTION] nın araci bence gerisini at cope :D

Aksaray kucuk sirin bi ilimiz istanbul veya diger sehirler gibi kulanan insani beklemek yanlis olur gelir seviyesi gider seviyesi belli yeni arac almak kolaymi genelde anadoluda 2.ci el tercih ediliyor mantiken bir kac yila aksarayda yeni leonlari gorucektir :)

Ben istanbulda leondan baska birsey goremiyorum acikcasi leon ve bmw en cok revasta sizin oralar kucuk yerler oldugu kadariyla abi ortlama bir kisinin araba kulanim suresi 4 veya 8 yil belki daha fazla burda ise 2 den sonra degistiren cok sizi orda 10 leon varsa burda her adim basi leon var veya seat kulanan diyelim 68 de en iyi aracta @68AKSARAYLI nın araci bence gerisini at cope :D

Denk gelse çaktırmadan onunda fotoğrafını çekerdim:cool: Uzay mekiği gören masum köylü diye de konu açardım:D

Aynen, katılıyorum. Geçen hafta Bandırmadaydım, bir tane bile 5F göremedim, hatta 5F i bırakın mk serisi bile yoktu yollarda, renault, fiat ve toyota dolu, vw bile çok az. Ama istanbulda durum farklı, dün bahçeşehirde migrosun önüne park ettim, otoparkta 3 tane mk 2 tane 5f vardı. Küçük yerleşim yerlerinde 50-60 bin tl bütçeyle ev alıp kiradan kurtulmak varken,bu bütçeyi arabaya ayırmak, birçok kişi için lüks.

Herkesin beğenisi takdirini almış ve üstüne bir de ispanyada yılın otomobili seçilerek tüm dünyada satış rekorları kıran 5f i kötüleyenlere ise "kedi erişemediği ciğere mındar der" sözünü hatırlatmak isterim:)

Şahsım adıma konuşuyorum 5f kötü değil, sadece çirkin :D Artık gençlere hitap etmeyen bi karizması var:cool: Babama sorsam ne güzel araba der, adam 54 yaşında:rolleyes:

Geri
Üst Alt