Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon Bu Aksam Bayilerde

yanlız dalga olsun dıye yazmadım gercekten cok basıtlestırmısler adamlar fr versıyona mercek bıle takmıyolar ıyıce ucuza kacıyolar ya

Fazla özenmedikleri kesin, ibizanın önce çıkmış olması leonu kasa olarak gölgeledi biraz. Ibizayı anımsatması kafalarda birçok soru işareti bıraktı tabi. Hafta sonu kocaelide varsa tekrar incelemek isterim. Autoshowda bakmış beğenmemiş ve farklı bir araç almıştım. Hayırlısı tabi...ama ben en çok forumda ilk kim alacak çok merak ediyorum

Valla kim ne derse desin ledli full 18 jant cam tavan bu aracı başka bir hale getirir. Birde beyaz olacak tabi. Fr olanı daha da güzellik katar...ama bu aracı kaça verirler bilmem...

Abi Leon'a doğru gidiş seziyorum bu yorumda varmı öyle bi niyet?

arkadaşlar eski ve yeni frı karşılaştırmak için sadece ledli far koyarsanız adil bi karşılaştırma olur, ki yeni frda dokunmatik ekran teyp var artı olarak. ve bence en önemli artısı motorunun performansı ve gerçekten çok başarılı olan yakıt tüketimi. ben mk1 fanatiği olarak ikisi arasında mantıklı olanın yeni kasa olduğuna motor performansını görünce tamamen karar verdim :) ha dış görünüş iyidir kötüdür tartışılır ama donanım olarak eskiye göre başarılı. eski fr da ilk geldiği zaman sanırım 50.500 civarı idi fiyat olarak..mk3ün son zamanlarında da şu andaki mk2 fr fiyatlarını görürüz zaten. fiyat olarak karşılaştırmak biraz yanlış kalır sonuçta eskiyeni elden çıkarmak için fiyatları taban yaptılar.

Eğer onu da alsaydık herhalde 3 nesil leona binen ilk beş kişiden biri olurdum...

Bugün yeni leon'u inceleme fırsatım oldu. Önce güzel yönlerinden bahsetsem iyi olacak çünkü o kadar kötü yanları var ki... Yeni motor daha güçlü ve az yakıyor. İç döşeme daha kaliteli. Kapılar da 10 numara kapanıyor. :D Bu iyi taraflarıydı. :) Şahsi olarak sevmediğim yönleri de şöyle: Kapı kolları golfün gibi ve kaba. Gaz pedalı yere monteli değil artık. Direksiyonu toros direksiyonu gibi gedi bana. Ön konsolun tasarımını pek sevmedim. El freni daha kibar olabilirdi. Orta konsolu kaplamış gibi. Bildiğiniz gibi arka kapı kolları gizli değil artık. Kısacası iyi ki 2012 FR almışım diyorum. Yeni kasayı beklemiş olsaydım hayal kırıklığına uğrardım. Artık Leon son tasarımıyla standart araçlar arasına girdi diyebilirim.

Geri
Üst Alt