Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni iphone 4

Ayberk çekme sorunundan başka ne sorunu varmış? ben çok araştırmadım ama çekme problemini okudum ben de, ama onu da sonradan cihaza takılan bir zımbırtıyla üstesinden geliniyormuş.
Telefonun tanıtımı sırasında görüntülü konuşmayı beceremedi mesela adam.
Görüntülü konuşması da sadece wi fi üzerinden oluyomuş galiba.

Hayırlı olsun özgür kardeşim. . .

Telefonun tanıtımı sırasında görüntülü konuşmayı beceremedi mesela adam.
Görüntülü konuşması da sadece wi fi üzerinden oluyomuş galiba.

bildigim kadarıyla görüntülü konusma için karsıdaki telefonunda 4g olması gerekiyomus

4G diye bişey var mı?
İphone 4 ünde 3g olması lazım.
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4-3275.php

düzeltiyorum karşıdaki telefonunda iphone 4 olması gerekiyomus, yüksek çözünürlükte görüntülü konusma imkanı sunuyomus, yaklaşık 1 ay önce turkcell extra'da sormustum, yarın tekrar sorup daha saglıklı bi bilgi almaya calısacagım.

ayrıca okudugum bi makalede 4g teknolojisinin Japonya'da yakında kullanılacagını yazıyodu. 100 Mbit/s gibi bi hız bekleniyomuş

ya bu iphone 4 de ekran yatay yada dikey oluyor ekrani yatirdigimizda ben bunu kilitlemek istiyorum ama nasil? iphone 4 ile gelen bi ozellik bu ama bulamadim bi turlu...

Eger istanbulda alan olduysa nerden aldıgını sorucaktım.Mikro sim falan gerekıyormuş sanırım bide onların nasıl halloldgunu merak ettım özgur

mikro sim işini normal sim kartı keserek cozum yolu buldum ben :)
ıngılterede kullandıgım vodafone uk hattınıda kesmıstım oldu burdakı turkcell hattımı da kestım temız temız kllanıyorum bı sıkıntı yok :)
özgür halleder senin için Can' ım, kesip biçiyor o :puhaha
aynen abı bıraz fazla sım kart harcadım ama olsn hallettm :D
Sol elle kullanılmıyordu galiba telefon çekmiyormuş =) hatta bu yuzden ust duzey bı yöneticisi işinden olmuştu.
evet oyle bı sorun vardı
hatta apple storedakı butun telefonları denedım hepsınde problem vardı
arkadasım ılk gun aldı onda da problem vardı ama ben cok sukur o sorunu yasamadım bende bı sıkıntı yok :)
Hayırlı olsun özgür kardeşim. . .

bildigim kadarıyla görüntülü konusma için karsıdaki telefonunda 4g olması gerekiyomus
sagol sercan..
karsıdakının ıphone 4 olması gerekıyo cunku dedıgın gıbı yuksek cozunurluk gereklı
4G diye bişey var mı?
İphone 4 ünde 3g olması lazım.
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4-3275.php
aynen dedıgın gıbı 4g dıye bısey yok daha henuz
zaten telefonda da 3g yi etkılestır ıkonu var
ya bu iphone 4 de ekran yatay yada dikey oluyor ekrani yatirdigimizda ben bunu kilitlemek istiyorum ama nasil? iphone 4 ile gelen bi ozellik bu ama bulamadim bi turlu...
onu ben hıc ugrasmadım ya bı bakayım

Eger istanbulda alan olduysa nerden aldıgını sorucaktım.Mikro sim falan gerekıyormuş sanırım bide onların nasıl halloldgunu merak ettım özgur

bugün turkcell'in sayfasını geziyordum..mikro sim ile satış başlamış ama iphone4 için değil ipad ler için

Geri
Üst Alt