Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni iphone 4

haberde almanyadada abd ile aynı gün satışa cıkıcak diyor. almanyadaki akrabalardan artık tel istemek kalıyor geriye

valla benim tavsiyem hemen atlamayın almak için. bende alacağım 4g ama satışa başladıktan bi 3-4 ay sonra

niyetim var ama elime geçmesi Eylül'ü bulucak zaten alsam da.. :)

bir haber sitesindede iphone 4 ün görüntülü konuşmayı sadece iphone 4 ler arasında yaptığı yazıyordu ? böyle olucaksa sacma olmazmı ?

bir haber sitesindede iphone 4 ün görüntülü konuşmayı sadece iphone 4 ler arasında yaptığı yazıyordu ? böyle olucaksa sacma olmazmı ?
tahmin etmiyorum öyle bişiy olacağını görüntülü konuşma şebeke desteği ve telefonun özelliği ile ilgili bir olay. eğer öle bişiy olursa da JailBreak ile Halledilir:)

olayı öğrendim:) yeni iphone da facetime adlı uygulama sayesinde Gsm Operatörü bağlantısı olmadan wifi ile tüm iphone kullanıcıları kendi aralarında görüntülü konuşma yapabiliyor ücretsiz yani. bunun dışıında Gsm operatörü ile tüm görüntülü konuşma desteği olan telefonlarla bağlantı kurulabiliyor:)

Geri
Üst Alt