Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni İbiza Style 95 hp - Yeni Zam

alikorkmaz1903

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar

2 ay önce 64 bin tl den sipariş verdiğim araç kasım ayında gelecek ve şuan aracın liste fiyatı 67 bin tl olmuş. Arabam geldiğinde nasıl fiyat uygularlar bir fikri ve görüşü olan varsa ve bilgilendirirse sevinirim. Ayrıca gelen bu zammı nasıl değerlendiriyorsunuz.. ?

7cddcebc5032ab25505a7b6efcb7c418.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba arkadaşlar

2 ay önce 64 bin tl den sipariş verdiğim araç kasım ayında gelecek ve şuan aracın liste fiyatı 67 bin tl olmuş. Arabam geldiğinde nasıl fiyat uygularlar bir fikri ve görüşü olan varsa ve bilgilendirirse sevinirim. Ayrıca gelen bu zammı nasıl değerlendiriyorsunuz.. ?

Net geldiğinde olan kura göre fiyat verirler o fiyattan indirim istersin o kadar

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maalesef o fiyata düşmezler araç gümrükden geçene kadar sabitlenmiyor... Ama belki yıl sonu indirimlerine denk gelirsiniz. Umarım...

Geçen hafta 62.300 olan araç bugün 67 olmuş. O kampanya üzerine bayi indirimi ile 61 e alanlar çok şanslı. Yıl sonu indirimi bekleyenler zamla karşılaştı.

Geçen sene de aynısı olmuştu. 7 Ekim'de sipariş verirken 45.500'e anlaşmıştık 1.2 style beyaz renk için. 15 Kasım'da araç geldi. 48.000 fiyat çektiler. Gümrükten daha önce geçen kırmızı renk İbizamı 46.500'e almıştım. Zam geldikten sonra pek indirim yapmıyorlar.

Merhaba arkadaşlar

Euro artığından fazlasıyla zam geldi. Bu saatten sonra indirim olmaz gibi. Bende sipariş verdim Bursadan kasım ayı dendi araç geliş zamanı için sizin aracın ne zaman geleceği belli mi. Hangi satış temsilcisiyle konuştunuz.

Euro artığından fazlasıyla zam geldi. Bu saatten sonra indirim olmaz gibi. Bende sipariş verdim Bursadan kasım ayı dendi araç geliş zamanı için sizin aracın ne zaman geleceği belli mi. Hangi satış temsilcisiyle konuştunuz.

Cansu hanım ile görüşüyorum ben. Kasım ortası yada sonu gibi gelecek dediler bana . Dün aradım 2 bin lira teşvik indirimi 1 lirada bayi iskontosu yapıyorlar şuan zamlı fiyata. Yani tekrar 64 bine geliyor fiyat

Geri
Üst Alt