Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracımı aldım:):):)F30 320d M paket

Hayırlı olsun, şahane bir araç. Dün, bir arkadaşımın aldığı daha 4000km deki F30 320D aracını sahibinden sonra kullanan tek kişi olarak :D kullanma şansım oldu. Sportline paketmiş, sunroof falanda vardı. 5 farklı kullanım modundan spor moduna alarak 10km kadar kullandım. Araç resmen bırak beni ben gideyim diyor :D Arkayı zaptetmekte meseleymiş :D Çok hoşuma gitti, adama niyeti bozdurur bu 184 beygirlik Alman :D

Aynen kardesim dediklerinin eksigi var fazlasi yok insallah allahim cumle aleme daha iyisini nasip eder

Bu hayvanın yediği ve yiyemediği araç listesi var mı:cake: tsi kadar zevkli bi alet mi :D

acaba ayıp olmassa maliyeti ne kadar kardeşim ?. bende son model bmw 3.16i almayı düşünüyorum şu sıralar

Geri
Üst Alt