Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni araç için önerilerinizi almak istiyorum..

allah kaza bela vermesin ben konuyu okurken almışssın tekerlekleri düz bassın :)

Renk beyaz ,cam tavan oldugu icin ozellikle beyaz istedim AMG de daha iyi duruyor

şu araçları alıp da şu yorumu yapan akıla hastayım ya..hiç mi test sürüşü yapmamış aracı alırken,hiç mi araştırmamış hepsinden önemlisi kime göre neye göre çok yakıyormuş?
1.6 litre otomatik vites benzinli araçlarla 10-11 litre civarında gezinen yakıt tüketimine karşılık 156 beygiri ve o güvenliği veren,1 litre daha az yakabilen başka araç bulursa haber versin bizde alalım serhat abi.

ha aynı fiyat çerçevesinde kumaş koltuk sadece arka park sensörü veren kasası sene sonunda değişecek 3 serisi dizel de alınır evet, fiyat odaklı bakarsan tabi ki böyle..ama elma armut kıyaslaması yapıp benzin dizel karşılaştırmak cahilce olur.klasik türk tüketicisi gelip aynı fiyata bmw 320d de var diyor da showroom'a girince..sıklıkla karşılaştığımız bir durum.

1.8turbo 7G-Tronic plus sistemli direkt enjeksiyonlu yakıt püskürtme sistemiyle yeni C 180 çok devirli kullanımlarda 10 litre civarını buluyor, 9 litre normal değer diyebilirim full şehir içi için..156 beygir turbo 7 ileri , 1.vitesten itibaren kitleme yapan tork konvertörlü bir otomatik şanzımandan hala tat alamayacak standart otomobil kullanıcısı varsa, ne aradığını bilmiyor demektir.Eğer bu araca da hala kötü diyorsa gitsin bentley baksın derim.

ben dizelle kıyaslama yapmadım C180 o kasaya o motor ve performansı ile tatmin edecek bi araç değil Volkan aynı fiyatlara dizel de tercih edilebilir güçlü bir benzinli de tercih edilebilir iddaa ediyorum 2.0t a4 alsan neredeyse onunla aynı yakarsın bu tecrübe ile sabittir hemde quatroo fabrika verilerini boş verelim şöyle düşünelim a4 2.0t quatro ile c180 aynı kilometrede aynı saatte aynı yolu yaptılar beraber ve aynı hızlarda aralarında hiçbir fark yoktu yakıtta ki bilirsin ki büyük hacim asıl büyük araçlarda düzgün kullanımda az yakar kasayı daha rahat kaldırdığı için... Mercedes in güvenliğine ve konforuna kimse laf edemez elbet ancak C220de arkadaki diz mesafesi içler acısı bu benim görüşüm tabi :) ancak c220 dizel ve performansı ile çok hoşuma gitti tek sorun dar olması bana çok dar geldi ki buda elbet kendi fikrimdir kimse benle aynı düşünmek zorunda değil.. işin özü ben c180 alıpta etrafımda tanıdığım memnunum diyen birinii tanımıyorum memnun olan varmıdır elbette vardır ama hangi açıdan baktıklarına bağlı... yani zevkler ve renkler c180 başarılı bi araç değil benim tercih edeceğim bi araç ta değil sakın yanlış anlaşılmasın bu sadece benim fikrimdir......

Aslinda dizel dusunuyrdum ama mercedes de dizel farki fazla o yuzden benzinli aldim,zaten leonuda satmiyorum duracak bende.

Serhatım AMG paket olanı aldım normalde 53 bin euroydu,Volkan sağolsun 48 bin euroda anlaştık..

Geri
Üst Alt