Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazilim olaylariyla ilgili

Aracın yeni bir yazılımı varsa serviste zaten makinaya bağlayıp yüklüyolar yüklemeleri onlara bişey kaybettirmiyor sonuçta ama hatırlatmak iyi olur yoksa pek umursamıyolar....

Benim yakit tuketimi son zamanlarda dramatik bir sekilde artti. Bundan dolayi guncelletmek istedigimi soyledim, gelin kontrol edelim guncelleyelim dediler en son. Tabi sorunun FULL'den aldigim akaryakit kaynakli oldugunu gormezden gelirsek, sorun aracta :)

Yapacakları güncelleme motor yazılımı güncellemesi değil elektronik güncellemesi olacak muhtemelen.

İlker tam liste veremem ama yazılım düzeltmesinden sonra benim araba 3000devir 6. viteste 140km/h hızla gidiyor, önceden öylemiydi sanki değildi gibime geliyor. önceden 125km/h diye aklımda kalmış yanılıyor da olabilirim.

İlker tam liste veremem ama yazılım düzeltmesinden sonra benim araba 3000devir 6. viteste 140km/h hızla gidiyor, önceden öylemiydi sanki değildi gibime geliyor. önceden 125km/h diye aklımda kalmış yanılıyor da olabilirim.

gozunu sevım abı sanzıman oranı ıle oynamadan mumkunmu sence aynı devırde farklı hızla gıtmesı :)

Bu yazılım güncellemesi deniyor da bu güncelleme tam olarak nedir bilen varmı? Neyi güncelliyor bende son bakıma girdim araç makinaya bağlandı ve güncelleme yapılması gerektiği söylendi ve sanırım netten yapıyor. İşte bu nedir neleri etkiliyor. tam olarak bilen varsa yazsın bizde sanki güncelleme denince bilgisayarda windows güncellemesi gibi bir şeylerin iyileştirildiğinimi düşünelim.

Bu yazılım güncellemesi deniyor da bu güncelleme tam olarak nedir bilen varmı? Neyi güncelliyor bende son bakıma girdim araç makinaya bağlandı ve güncelleme yapılması gerektiği söylendi ve sanırım netten yapıyor. İşte bu nedir neleri etkiliyor. tam olarak bilen varsa yazsın bizde sanki güncelleme denince bilgisayarda windows güncellemesi gibi bir şeylerin iyileştirildiğinimi düşünelim.

Aracın elektronik aksamı güncelleniyor. Mesela 2010 modellerde olmayan vites değişim uyarısı güncelleme ile geliyor.

gozunu sevım abı sanzıman oranı ıle oynamadan mumkunmu sence aynı devırde farklı hızla gıtmesı :)

mümkün değil evet ama bu nasıl oldu peki? göstergelerde mi hata var sürekli? gps ile göstergede km/h olarak 3-4km/h fark olduğunu öncesinde de sonrasında da gördüm onda değişen bişey yok hala aynı fark.

mümkün değil evet ama bu nasıl oldu peki? göstergelerde mi hata var sürekli? gps ile göstergede km/h olarak 3-4km/h fark olduğunu öncesinde de sonrasında da gördüm onda değişen bişey yok hala aynı fark.

gostergeyle alakalı bır sorun olması kulaga mantıklı gelen secenek.Sanzıman oranı degısmeden boyle bır sey soz konusu olamaz

Geri
Üst Alt