Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaza Merhaba Piknik Org.25 Mayıs

Deniz ve Tuğba Bolu'dan uçarak her türlü gelirleeeer :D

o zaman MaaşallahMaaşallah:eek::eek:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

1)Filiz&Can&Cezmi
2)Barış+Selda
4)Dursun
5)Süleyman+eşi
6)Redline+ilkim
7)Mertkan+Barış+2
8)dadaş+eşi
9)Argent
10)Merden
11)Gökhan+Şengül+Annem
12)Reis + 1
13)Suat & Zafer
14)Erkemoz & eşi
15)Cenk & Hilal
16)Ceylan + 2
17)Deniz+Tüğba

Hadi bakalım hafta sonuna birşey kalmadı. anadolu / avrupa hepimiz kozyatağı carrefour dan haraket edicez arkadaşlar

Hadi bakalım hafta sonuna birşey kalmadı. anadolu / avrupa hepimiz kozyatağı carrefour dan haraket edicez arkadaşlar

Ya abi avrupada bisey yapmicakmiyiz bitikmiyiz biz bukadar :):):):) ya ne dicem biz simdi bi 61 dz leon gelicez sonra 34 hg bmw gelicez hani gökhan lejyoner abimin ulan 90 model arabada mercek far var dedigi bmw ile gelicem bide baska bir araba olabilir simdi ve sayimiz belli degil nasil yapicaz simdi ben sana sayim sen yaz bak HAKAN +1+1+1+1(+1) belki bukadar belki az belki cok ama sen sey yap arti 3 yaz abi yaz yaz özledim sizi simdi cezmi baba gökhan abi sen pazar günü fırçayı yapcaksiniz bana zaten ama online olamiyorum hic napim :) ama özledim :)))

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya abi avrupada bisey yapmicakmiyiz bitikmiyiz biz bukadar :):):):) ya ne dicem biz simdi bi 61 dz leon gelicez sonra 34 hg bmw gelicez hani gökhan lejyoner abimin ulan 90 model arabada mercek far var dedigi bmw ile gelicem bide baska bir araba olabilir simdi ve sayimiz belli degil nasil yapicaz simdi ben sana sayim sen yaz bak HAKAN +1+1+1+1(+1) belki bukadar belki az belki cok ama sen sey yap arti 3 yaz abi yaz yaz özledim sizi simdi cezmi baba gökhan abi sen pazar günü fırçayı yapcaksiniz bana zaten ama online olamiyorum hic napim :) ama özledim :)))

Hakan bu nasil hesap ben bu isin içinden cikamadim :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Hakan bu nasil hesap ben bu isin içinden cikamadim :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Kanka pazar günü görsel öğreniceksin :) :) :) cezmi baba gökhan abi baris abi bana lafı vurucaklar ozaman anlarsin bak :):)

1)Filiz&Can&Cezmi
2)Barış+Selda
4)Dursun
5)Süleyman+eşi
6)Redline+ilkim
7)Mertkan+Barış+2
8)dadaş+eşi
9)Argent
10)Merden
11)Gökhan+Şengül+Annem
12)Reis + 1
13)Suat & Zafer
14)Erkemoz & eşi
15)Cenk & Hilal
16)Ceylan + 2
17)Deniz+Tüğba
18)EsCgHoSt + özge + ahmet + fatih (+1 veya 2 belli değil)

Geri
Üst Alt