Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaza Merhaba Piknik Org.25 Mayıs

Organizasyon tarihi : 25 Mayıs Pazar
Organizasyon saati : 10:00
Anadolu Yakası Kozyatağı Carrefour : 09:00
Avrupa Yakası F.Sultan Mehmet Köprüsü Çıkışı : 08:45

Abi bu avrupa yakasi kopru cikisi hala sabitmidir yoksa degistimi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1)Filiz&Can&Cezmi
2)Barış+Selda
4)Dursun
5)Süleyman+eşi
6)Redline+ilkim
7)Mertkan+Barış+1
8)dadaş+eşi
9)Argent
10)Merden
11)Gökhan+Şengül+Annem
12)Reis + 1
13)Suat & Zafer
14)Erkemoz & eşi
15)Cenk & Hilal
16)Ceylan + 2
17)Deniz+Tuğba (Bolu)
18)EsCgHoSt + özge + ahmet + fatih (+1 veya 2 belli değil)
19)İlhan & Feryal (Bolu)

Arkadaşlar Pazar Günü Yapacağımız Organizasyonun buluşma saati ve yeri detayları aşağıdaki gibidir.
Lütfen herkes saat konusunda titiz olsun ve zamanında orada bulunsun kimsenin bir diğer kimseyi bekletmeye hakkı olmadığından zamanında buluşma noktasında olalım.

BULUŞMA YERİ : KOZYATAĞı CARRFOUR OTOPARKI
BULUŞMA SAAT : 08:45 09:00
HARAKET : 09:15 de tekerlek döndürerek piknik yapacağımız alana yolculuğumuz başlamış olucak gideceğimiz güzergahta yolun bir kısmını ormanlık alandan geçerek tamamlıycaz bunun dışındaki şehir içi yollarda kalabalık ve konvoy halinde gideceğimizden diğer dış trafik unsurlarınıda düşünerek haraket etmenizi ve konvoy başındaki aracın hız sınırlarını aşmadan izlemenizi rica ederiz.
Şimdiden Herkese Güzel Hafta Sonları Dileriz.

İrtibat : 555 978 28 23

Köprü çıkışı iyidi ya. Bulmak zor olacak. Neyse. Halledicez artık. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar Pazar Günü Yapacağımız Organizasyonun buluşma saati ve yeri detayları aşağıdaki gibidir.
Lütfen herkes saat konusunda titiz olsun ve zamanında orada bulunsun kimsenin bir diğer kimseyi bekletmeye hakkı olmadığından zamanında buluşma noktasında olalım.

BULUŞMA YERİ : KOZYATAĞı CARRFOUR OTOPARKI
BULUŞMA SAAT : 08:45 09:00
HARAKET : 09:15 de tekerlek döndürerek piknik yapacağımız alana yolculuğumuz başlamış olucak gideceğimiz güzergahta yolun bir kısmını ormanlık alandan geçerek tamamlıycaz bunun dışındaki şehir içi yollarda kalabalık ve konvoy halinde gideceğimizden diğer dış trafik unsurlarınıda düşünerek haraket etmenizi ve konvoy başındaki aracın hız sınırlarını aşmadan izlemenizi rica ederiz.
Şimdiden Herkese Güzel Hafta Sonları Dileriz.

İrtibat : 555 978 28 23

Abi simdi cok guzel tarif etmissin yanliz ormanlik olan biraz sıkıntılı değil dimi ben benim e30 u 6 bucuk cm bastim karter yerde gidiyorum bi problem olmaz dimi olursa baska bi arac alim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt