Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaza Merhaba Piknik Org.25 Mayıs

Abi simdi cok guzel tarif etmissin yanliz ormanlik olan biraz sıkıntılı değil dimi ben benim e30 u 6 bucuk cm bastim karter yerde gidiyorum bi problem olmaz dimi olursa baska bi arac alim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ormanlik dediysek offroad yapmıcaz hakancım gene asfalt yol etraf ormanlık :eek:key:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Köprü çıkışı iyidi ya. Bulmak zor olacak. Neyse. Halledicez artık. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kemal akıllı telefondan yeri bulabilirsin veya karşıdan gelecek olan [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] Gökhan abi yi arayabilirsin 532 627 97 14 telefonu

ormanlik dediysek offroad yapmıcaz hakancım gene asfalt yol etraf ormanlık :eek:key:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

kemal akıllı telefondan yeri bulabilirsin veya karşıdan gelecek olan [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] Gökhan abi yi arayabilirsin 532 627 97 14 telefonu

Yok abicim bende öyle demedim zaten de hani ben sizi bekletmiyim diye dedim yoksa biliyosun beni :) pazar günü güzel günler hepimize hava güzel olsun :):)

Ya arkadaşlar malum bnm araç yok.. Tuzladan alabilecek var mı beni?? Eşim ve kızım da olacak..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trakya'dan klasik ikili ben ve [MENTION=24891]KİREÇ[/MENTION] de geliyoruz. Ben eşim ve kızım ile birlikte geleceğim. İnşallah güneşli sıcak ve keyifli bir gün olur hepimiz için.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Hadi scw kalkın :))) günaydın milleetttt :)

Herşey için teşekkürler. Çok keyifliydi. Bir sonraki org. da görüşmek dileklerimle. (Not: Fotoğrafları bekliyorum.) :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt