Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yan aynalar nasıl katlanıyor?

Hnl

Kayıtlı Üye
merhabalar,aracım 2016 ibiza 1.2 tsi style
yan aynaları katlamayı bir türlü beceremedim içerideki ayarlama düğmesini alta inmiyor
elle katlanıyor mu bilmediğim için zorlamadım
aynaların nasıl katlanacağı ile ilgili bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

merhabalar,aracım 2016 ibiza 1.2 tsi style
yan aynaları katlamayı bir türlü beceremedim içerideki ayarlama düğmesini alta inmiyor
elle katlanıyor mu bilmediğim için zorlamadım
aynaların nasıl katlanacağı ile ilgili bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

Kilit tuşuna basılı tut :D

Bende ilk defa seaat türü arabam olduğunda bir hafta uğraşmıştım nasıl kapandığını bulmak için :D

Kilit tuşuna basılı tut :D

Bende ilk defa seaat türü arabam olduğunda bir hafta uğraşmıştım nasıl kapandığını bulmak için :D
hocam basılı tuttuğumda sadece camlar kapanıyor aynalar kapanmıyor içerideki kumandalardan da beceremedim bende mi bir sıkıntı var? :D
[doublepost=1511798010,1511797847][/doublepost]plus paket değil sanırım aracı henüz yeni aldım,kumandadan falan kapanması önemli değil,elle yapılabiliyor mu?

hocam basılı tuttuğumda sadece camlar kapanıyor aynalar kapanmıyor içerideki kumandalardan da beceremedim bende mi bir sıkıntı var? :D
[doublepost=1511798010,1511797847][/doublepost]plus paket değil sanırım aracı henüz yeni aldım,kumandadan falan kapanması önemli değil,elle yapılabiliyor mu?

Ben leon kullanıyorum ama ibizalar hafif yukarıya mailli kapanıyor sanırım. BMW ler gibi :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Hnl
Kalmaz kalmaz hocam ;) Allah korusun yandan alıverirler aynayı o zaman daha kötü olur ;)

Arkadaşlar 2015 125 dr geçen servise verdim ..

Bakımdan sonra usta aynalarda ilgili olarak geri vitese atınca kendiliğinden içeri doğru kaymaya başlıyor..

Benim bildiğim bu ayna hem yere doğru hemde arabayı daha iyi bir yere gösterecek yere kayması gerekmiyor mu..

Gerekli bilgisi olan bir arkadaş bana anlata bilir mi ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt