Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vw Golf VI GTI Satışta!

Bizede leonu almadan neler söylediler bizde golf varken. Kafamızı bulandırdılar. Fakat hepsi boş konuşmuşlar. Hayatlarında leona el sürmemiş insanlar yorum yaptılar. E insan oğlu tabi birinin söylediğine atlıyoruz. Yani diyeceğim son karar her zaman sizin. Yok o arabaya o kadar para verilirmi falan sana ne diceksin ağzını kapatacaksın. Ben şu anda leondan o kadar çok memnunumki daha önce nasıl böyle bir aracı keşfedememişiz üzülüyorum en çok ona yanıyorum. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Çok acıklayıcı oldu kardeşim zaten o konusmaları dinleseydik bir adım bile atamazdık.. Tşkler yorumun için...

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 16:39 ----------

zafacım bence tamamen maddıı durum meselesı kımene gore deger kımıne gore degmez ama neden degmesın tas gıbı araba cok guzel bı motoru seklıde cok ıyı ve SENIN beklentılerını karsılıyor o zaman olay bitti...mesela senın kafan da 50 tl bı mıktar vardı 150 200 hplık bır arac vardı tek kapı ve sekıl bır araba dusunuyordun araca yuklenmeden stock bınmek ıstıyorsun sonuc ıbıza cupra ...

Çogu kişi 330 ci alırım o paraya 2003 2002 falan diyolarda 150 bin kmde artık yıpranmaya baslamıs arabaya binmekle sıfır kokusu olan arabaya binmekte fark var...

0 ıbıza cupra varken neden 150 bınde 330 alınkı ve bana gore ıbızanın dızaynı cok daha guzel hem teknık verıler arasında TUKETIM harıc anormal bır fark yokkı 2003 kasa ıle..

0 ıbıza cupra varken neden 150 bınde 330 alınkı ve bana gore ıbızanın dızaynı cok daha guzel hem teknık verıler arasında TUKETIM harıc anormal bır fark yokkı 2003 kasa ıle..

Bende 30 bini gecmiş ve 3 yasını doldurmuş 2.ele sıcak bakmıyorum zaten özelliklede performans aracı ise alacagınız bidaha dusunmek lazım 2.el alıp almamak konusunda... Örnegin ben 207RC alıyodum 30 binde tertemiz ama test aracı cıktı turboda hafif laglar vardı...

arkadaşlar beğeni ve zevk meselesi. benim şuan 90 bn lira nakit olsn cebimde saniye beklemem alırım ama gidip cupra almam.

tamemen ole bende sımdeı 90 olsa dırekt 0 3.20 d alırım...

beğeni ve zevkler girdikten sonra ha 320d olmş ha gti olmş şemun bence bu şekilde fiyat eleştirmek doğru değil. adamlar malım bu bedeli bu beğenirsen alırsn beğenmezsen başka araç al diyor sonuçta kimseyi alması için zorlamıyorlar.

beğeni ve zevkler girdikten sonra ha 320d olmş ha gti olmş şemun bence bu şekilde fiyat eleştirmek doğru değil. adamlar malım bu bedeli bu beğenirsen alırsn beğenmezsen başka araç al diyor sonuçta kimseyi alması için zorlamıyorlar.

hay gozunu sevım banada bazen neden aldın bunu degermı dıyınce cınler hop tepeme cıkıyor...

Herkesin fikrine saygı duymak lazım. Zevkler ve renkler tabiki tartışılmaz. Benim kendi düşünsem ise golf e isterse 500hp olsun bu kadar paranın(servetin) verilmeyeceği. Hemde bu paralara çok daha class arabalar var iken.

Bence çok para 90.000TL GTI için. Hele ki typR'ın 69.000TL oldugu bir memlekette.

Aralarında bence 20.000TL'lik bir fark yok. Cupra'ya da 77.000TL çok mesela.

Alayı pahalı bunların :D

edit: Bu arada GTI 84.500TL imiş, o zaman Cupra'nın 77.000TL oldugu memlekette bu fiyata satılması normal. Fakat yine de alayı pahalı :D

Geri
Üst Alt