Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites topuzu sorunsalı

mirkan35

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. İbiza mk3 aracım için vites topuzu ve körüğü bakıyorum fakat hiç bir yerde bulamadım. Aliexpress e kadar baktım fakat yok hiçbir yerde. Bende düşündüm ki Vw Polo 2002-2010 Arası / Vıtes Körüğü Ve Topuzu Komple 5 İleri - n11.com şu ilan da ki topuz uyum sağlayabilir. Sizin bir bilginiz var mı? Ya da nerde bulabilirim bu topuzu? Kafayı sıyırıcam artık :)
[doublepost=1511636529,1511622412][/doublepost]bir fikri olan yok mu gerçekten?

Hocam ben 2015 ibizamin vites topuzunu ve korugunu style versonunkiyle degismistim. Aracimi sattim. Orjinal referansin vites topuzu aracina uyum.saglarsa cok cuzi bi fiyata verebilirim.

hocam uyum sağlar mı ki ben polonun ki çok benzemesine rağmen muallaktayım :)

Hiç bulamazsanız sanayide bir oto döşemeciye gidip aynı ölçüde yaptırın.

Hocam ben 2015 ibizamin vites topuzunu ve korugunu style versonunkiyle degismistim. Aracimi sattim. Orjinal referansin vites topuzu aracina uyum.saglarsa cok cuzi bi fiyata verebilirim.[/QUOT
Hocam ben 2015 ibizamin vites topuzunu ve korugunu style versonunkiyle degismistim. Aracimi sattim. Orjinal referansin vites topuzu aracina uyum.saglarsa cok cuzi bi fiyata verebilirim.
benim araç 2010 senin style ile değiştiğin vitese talibim istanbul bdüzündeyim

POVL15.jpg
Tekrar slm vites topuzu referans modelinki.Deri kaplama degil. Bende zeytinburnu tarafindayim.

Son düzenleme:
Hiç bulamazsanız sanayide bir oto döşemeciye gidip aynı ölçüde yaptırın.
attığım linkde kki topuzu aldım. geldiğinde deneyeceğim, olursa burayada yazarım ki insanlar bilgilensin. olmazsa dediğin gibi sanayi yolları :)

Geri
Üst Alt