Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"UYARI,ARACI P KONUMUNA GETİRİN VE ARACI TERK EDİN" UYARISI

chemist32

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. 1-2 aydır "UYARI,ARACI P KONUMUNA GETİRİN VE ARACI TERK EDİN" uyarısı alıyorum.Aracım garanti kapsamında şu an..Bu cuma günü WOLSWAGEN ANTALYA BAŞARAN bayisinde randevum vardı ve vites(dsg) mekanizmasını değiştireceklerdi. Nitekim de garanti kapsamında değiştirdiler.Eve geldim ne göreyim.Vites yanındaki döşeme tornavide ile çizilmiş yani aslında resmen kazınmış.Servisi aradım ve Deniz beyin bana söylediğini aynen aktarıyorum:"Teknisyenlerimizle görüşüp size dönücem." 10 dk sonra döndüğünde ise şunu söyledi"ARACINIZ BİZE GELDİĞİNDE ZATEN VİTESİN YANI ÇİZİKTİ.. HAKKIMI HELAL ETMİYORUM..VE HERKES GÖRSÜN BU YAZIYI..
ZOZndZ.jpg
[/url][/IMG]
osoxw5q9.jpg
[/URL][/IMG]
[doublepost=1508607595,1508607439][/doublepost]ÇİZİK BU
LEON.JPG

Maalesef bakıma bile gidince araca zarar verebiliyor sorumsuz servisler. Peşini bırakmayın. Bireysel olarak servisler olayı hep örtpas etme eğilimindeler, doğuşa resimli mail atın konuyu açıklayın

Arkadaşlar merhaba. 1-2 aydır "UYARI,ARACI P KONUMUNA GETİRİN VE ARACI TERK EDİN" uyarısı alıyorum.Aracım garanti kapsamında şu an..Bu cuma günü WOLSWAGEN ANTALYA BAŞARAN bayisinde randevum vardı ve vites(dsg) mekanizmasını değiştireceklerdi. Nitekim de garanti kapsamında değiştirdiler.Eve geldim ne göreyim.Vites yanındaki döşeme tornavide ile çizilmiş yani aslında resmen kazınmış.Servisi aradım ve Deniz beyin bana söylediğini aynen aktarıyorum:"Teknisyenlerimizle görüşüp size dönücem." 10 dk sonra döndüğünde ise şunu söyledi"ARACINIZ BİZE GELDİĞİNDE ZATEN VİTESİN YANI ÇİZİKTİ.. HAKKIMI HELAL ETMİYORUM..VE HERKES GÖRSÜN BU YAZIYI..
ZOZndZ.jpg
[/url][/IMG]
osoxw5q9.jpg
[/URL][/IMG]
[doublepost=1508607595,1508607439][/doublepost]ÇİZİK BU
Ekli dosyayı görüntüle 15890

Usta bu işin peşini kesinlikle bırakma derim müşteri hizmetlerine hemen yarın git şikayette bulun

Üzerine yıkmaya çalışmış servistekiler ama müşteri memnuniyeti departmanı bu konularda hassastır kesinlikle git hakkını ara derim ben değiştirsinler o parçayı

işte boyle durumla karşılaşmamak sonraya kalan dona kalır,hemen aracı teslim alır almaz kontrol etmeliyiz ki anlık tepkimizi koyabilelim...tornavida vites kapağını sökerken tornavıda ucunu kaydırmış besbelli..onlar biz yapmadık dıosa karşılıklı iddalardan başka bişi olmaz..vicdan varsa değişir...ordaki işcinin maaşı 1400 asgarı ucret,kapak ta asgari ucret kadar bişidir belki :D adam tabii ben yapmadım dicek...allah kolaylık versin

Güzel kardeşim direk doğuş otoyu arayıp şikayet edin.

Geri
Üst Alt