Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tuhaf bir ses yardım

Ibıza3333

Kayıtlı Üye
2016 seat ibiza 1.2 tsi 90hp 8500km de aracım var. Aracı çalıştırdığımda rolantide iken bazen ıuvvk ıuvvk diye çok ince bir ses geliyor. Bu ses aracın içinde iken duyuluyor. Anlam verememdim. Ikinci si sorum, araba yine rolantide iken ara ara hafif bir titreme hissediyorum. Bu turboya yağlama yaparken falan olur. Normaldir dediler. Sizce normal mi. Şimdiden teşekür ederim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İlk calistirmada yapmasi normal kitapcikta bile yaziyor sanki dizel gibi yuksek ses var.enjektorlere pompalama oldugu icin ilk calistirmada normaldir.Farkli ses ve dalgalanma varsa servise baktiriniz.

titreme olayı bendede var hatta baya rahatsız oluyordum servis normaldir tsı motorlar hafif hareketli çalışır dedi. ilk çalıştırmada fazla daha sonra azalan bi titreme bendede mevcut sanırım normal birşey.

Geri
Üst Alt