• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Traxxas Slash

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
İsim
ibrahm
Nereden
Gaziantep
Plaka
27 N 7272
bende de traxxas rally var dört çeker lipo batarya ile 90 km hıza çıkıor :D

tuğra

Kayıtlı Üye
İsim
kürşat
Nereden
Ankara
Kardeşim daha önce kullanıyormuydun rc araç bilmiyorum ama biraz kullandıktan sonra deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim zira bende bu ara traxxas e-maxx'e takmış durumdayım yada benzinli revo 3.3 1/8 sen hangisini önerirsin benzinliler zahmetli ama elektrikliler içinde batarya çok çabuk bitiyor diyorlar

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
İsim
taha
Nereden
Erzurum
Plaka
25 LN 819
güzel seçim :) ben savege 4.6 kullanıyorum canavar bişe bakalım takasa girecem savage 5.9la :) temizse değişicem :D

eneserol

Kayıtlı Üye
İsim
Enes Erol
Nereden
İstanbul
Plaka
34 EE 4125
bende de bundan var zamanında iyi para vermiştim şimdi evde yatışta :)

Tacoma1.jpgTacoma2.jpg

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
İsim
yaşar
Nereden
Ankara
Araç
Diğer
Plaka
Golf 7 ACT
Kardeşim daha önce kullanıyormuydun rc araç bilmiyorum ama biraz kullandıktan sonra deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim zira bende bu ara traxxas e-maxx'e takmış durumdayım yada benzinli revo 3.3 1/8 sen hangisini önerirsin benzinliler zahmetli ama elektrikliler içinde batarya çok çabuk bitiyor diyorlar
öncelikle herkese yorumları için teşekkürler bende rc konusunda daha yeniyim bu ikinci aracım bugün dışarı çıkarttım iki çeker oldugu için çok fazla karda gitmiyo gerçi onunda çaresi var zincir takınca kar buz dinlemiyo videolarda gördüğüm kadarıyla aldığım yer karda kullanıcaksan 1/10 dedi küçükler rahat gitmezmiş traxxas e-maxx için bişe diyemiyeceğim ama traxxas slash dan çok memnunum hatta yaza 1/10 elektirikli dört çekerini alıcam :D bataryanın ömrünü bilmiyorum ama kullanım süresi benimkinin baya iyi bugün şarjı tam dolu olmadığı halde yarım saat kullandım şarjıda daha vardı
[h=3][/h]

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
İsim
yaşar
Nereden
Ankara
Araç
Diğer
Plaka
Golf 7 ACT
bugün traxxas slash dışarı çıkarttım iyi eylendik:D resimler