Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Evo

2. ve 3. jant her türlü gider. 18" takılıcaktı değil mi?

Bu arada tampon egzos fikri güzelmiş gerçekten.

tamponları çok sevdim çok hoş olmuş egsoz fikride hoş ben en çok remap sonrası dyno çıktısını görmek istiyorum ama :)

hemen hepsinin 5x100 ü var.. en altdaki benimde favorim ama 7.5" ET den büyüğü yok sanırım..

2. foto Csl jantı ile 3. fotodakı Brock replıkası da cok guzel olur

Sanırım ilk görceğiniz dyno çıktısı GT22 li Seat Sport Intercooler lı NOS lu hali (:)

parcalar polodan transfer mı olcak :) bu arada ustunden gt1749 Va mı cıktı toledonun yoksa VB mi,Scn de b Va dıyolar b Vb dıyolar net bılgı vermıyorlar

duruomu 19" OZ lar (:)

hangi araba için dizel modifiye düşünüyorsun ?

duruyor abi :)
leon 1.6 tdi abi turbo araştırıyorum şimdilik intercool cupra intercool uyuyor buna ama intercoola gerek yok gibime geliyor turbonun yanında headers yaptırmam lazım ama erzurumda o kadar iy usta yok kendi çabalarımla bişeler yapmaya çalışıcam artık

Geri
Üst Alt