Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tesekkurler scw ailesi cansin @kirlisakal metin abi

Hadi eğe ayağa kalkma Zaman'ı.. Ziyarete gelelim Eskişehir'den.. Şimdiden Allah yardımcınız olsun..
Egede nasipse bi etkinlik yapicaz basimizin uzerinde yeriniz var bu ayin 27 sinde tum markalar gruplar ikeada toplanicak izmirde ins orda daha fazla seati olan arkdasla tanisip kontak kurucam ailemiz hakkinda bilgi verip onlarin bize yönelmesi icin elimden geleni yapicam hayirlisi..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Egede nasipse bi etkinlik yapicaz basimizin uzerinde yeriniz var bu ayin 27 sinde tum markalar gruplar ikeada toplanicak izmirde ins orda daha fazla seati olan arkdasla tanisip kontak kurucam ailemiz hakkinda bilgi verip onlarin bize yönelmesi icin elimden geleni yapicam hayirlisi..

İnşallah Allah yardımcınız olsun kardeşim..

Sagol abi tepkiler simdiye kadar ya ben ogrenciyim fabrikada calisiyom vaktim yok gibi ins ikna edicem :/

Bazı şeyler Zaman'la olur kardeşim.. Bizde Eskişehir'i kaldırmaya çalışıyoruz.. 2 ay tek arabaydık.. Simdi5-6 ama sağlam hepside.. Cok fazla olmasına gerek yok 5-6 arac sağlam olsun yeter

Bazı şeyler Zaman'la olur kardeşim.. Bizde Eskişehir'i kaldırmaya çalışıyoruz.. 2 ay tek arabaydık.. Simdi5-6 ama sağlam hepside.. Cok fazla olmasına gerek yok 5-6 arac sağlam olsun yeter
Evet abi simdi sizin yasinizda olan abilere gdicem onlar biraz daha anlayisli hatir sayar insanlar sukur en kotu siz varsiniz ben geliirim :) nolcak ki

Hadi hayirli olsun en kisa zamanda görüşmek tanismak üzere eskişehir den sonraki manisa ya da geliriz inşallah

16cdf48

Geri
Üst Alt