Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan kaplama.

Mat çirkin durur. Camlarla uyumsuz olur.
Parlak ise cam tavan gibi duruyo. Bi bütünlük sağlıyo :)

Parlak daha hareketli oluyo ben parlaktan yanayım aynada da tavanı mat yapacaksam kesin karbon olurdu oda aynı siyah mat tarzı...

Artık parlaga ıkna oldum sanırım öle yaptırıcam karar verdım tsklerr:)

hocam bi 150 tl lik war diolar bide 300 tl lik warmış ben anlayamadım bu durumu( gmg de )

Pahalı olan çizilmez ve pasta cila yapılan tip bildiğim kadarıyla. Ama emin değilim.
GMG'yi tavsiye etmemin sebebi işçilikleri. Bir de yarın bi gün sağından solundan atarsa, garantili yapıyolar.

Pahalı olan çizilmez ve pasta cila yapılan tip bildiğim kadarıyla. Ama emin değilim.
GMG'yi tavsiye etmemin sebebi işçilikleri. Bir de yarın bi gün sağından solundan atarsa, garantili yapıyolar.

saolasın arkla ararız yarın.... dandik yıkamacıda yaptıracağımaza orada yaptırırız=)

Geri
Üst Alt