Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sunroof tamircisi

Garantisi olan aracın neyini ve niye elleticen gerçekten merak ediyorum.
Gıcırtı ise sorun hallediliyor sonra yine çıkıyor ortaya çaresi sprey.
Ama mekanizma arızalı ise bunu da garantiden değiştiriyorlar.
O kadar yazdık ettik ama illa ben elletirim ederim diyorsan da karar senin kardeşim.

Isler karisik abi bende garanti icerisinde olan aracimi tutup baska ele vermek istemem ama benim sunroof sizinkiler gibi degil st modelin sunroofu farkli normal modelin sunroofuna baktim 1 damla yag yok. Bizde tutup cayir cayir yagliyoruz bu yagda camurlasip kapanmasini engelliyor. Dogus otoya gittim bugun ve bana arac temin edemedikleri icin birakmadim araci cenazem oldugundan dolayi. Ve bana verdikleri cevap eger birakirsaniz sunroof temizligi yapar yaglariz veririz ne anladim bu isten temizligini ben kendim yapiyorum zaten ama takilma yapiyor diyorum politik cevaplar geliyor kafa bulandirmaya calisiyorlar ben senin servise eryaya gidicem abi baska yolu yok bu isin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Isler karisik abi bende garanti icerisinde olan aracimi tutup baska ele vermek istemem ama benim sunroof sizinkiler gibi degil st modelin sunroofu farkli normal modelin sunroofuna baktim 1 damla yag yok. Bizde tutup cayir cayir yagliyoruz bu yagda camurlasip kapanmasini engelliyor. Dogus otoya gittim bugun ve bana arac temin edemedikleri icin birakmadim araci cenazem oldugundan dolayi. Ve bana verdikleri cevap eger birakirsaniz sunroof temizligi yapar yaglariz veririz ne anladim bu isten temizligini ben kendim yapiyorum zaten ama takilma yapiyor diyorum politik cevaplar geliyor kafa bulandirmaya calisiyorlar ben senin servise eryaya gidicem abi baska yolu yok bu isin

Kardeşim başın sağolsun öncelikle.
Sunruff yağı başka sprey başka yağ varsa ki o yağ yüzünden çok uğraşmıştım servis ilk 3000 km deyken ses yapıyor diye basmıştı yağı sonra bıraktığımda o yağı sanki ben basmışım gibi 'abi nerde yağladılar yaaa bunu' demişlerdi.
Sonra bir güzel temizlediler hatta perdeyi bile garantiden değiştirdiler yağ lekesinden dolayı.
Bak avek i bi ara müsait zamanında konuş Trim sesi sunruuf içinde Musa var bi görüş onunla derim ben..

Kardeşim başın sağolsun öncelikle.
Sunruff yağı başka sprey başka yağ varsa ki o yağ yüzünden çok uğraşmıştım servis ilk 3000 km deyken ses yapıyor diye basmıştı yağı sonra bıraktığımda o yağı sanki ben basmışım gibi 'abi nerde yağladılar yaaa bunu' demişlerdi.
Sonra bir güzel temizlediler hatta perdeyi bile garantiden değiştirdiler yağ lekesinden dolayı.
Bak avek i bi ara müsait zamanında konuş Trim sesi sunruuf içinde Musa var bi görüş onunla derim ben..
Konustum abi avekten aldim randevumu zaten ama bana arac birak dedikleri zaman araba temin etmeleri gerekiyor ki islerimi halledeyim. Onu gectim kesinlikle ben baktigim aracta yag gormedim sasirdim hatta nasil yagsiz diye sonradan jeton dustu yag surersek camurlasir tikanir ama yagsiz olursa toz sonucda bir sekilde ucar ve eski halini alir kismende olsa. Yani kafamda deli sorular ama bir turlu cozume ulasamamakta yoruyor. Tee kartala gittim ama eli kolu bos dondum sinir bozucu bir durum. Adam arabama el koyuyor bide otobusle yolluyor ustune ustluk cenazem var araca ihtiyacim var diyincede siz bilirsiniz bisey yapamam diyor. Ozellikle dogus otoyu arayip servis danismaniyla ustasinin sikayetini bildiricem

Yok bazı kızak yağlarında normale göre daha az toz toplayan özellikli olanları var
Örneğin motül zincir yağı motorsiklet için olan zincire tozun pisliğin yapışmasını engelliyor

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir
Bugun wurth ozel bayisine gittim toz tutmayan bir yag verdi fakat onu sikar sikmaz gene takildi yagi komple sildim tekrar duzeldi calismaya basladi. Yag olayini cozemedim abi bilmiyorum

Bugun wurth ozel bayisine gittim toz tutmayan bir yag verdi fakat onu sikar sikmaz gene takildi yagi komple sildim tekrar duzeldi calismaya basladi. Yag olayini cozemedim abi bilmiyorum

Şöyle dene ilk önce güzelce temizle sonra iyice yağla bekle 1-2 defa hareket ettir içine işlesin sonra kuru bezle sil bu şekilde yapıp denermisin sorun oluşturmaz

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şöyle dene ilk önce güzelce temizle sonra iyice yağla bekle 1-2 defa hareket ettir içine işlesin sonra kuru bezle sil bu şekilde yapıp denermisin sorun oluşturmaz

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Balata temizleme spreyiyle yaglari temizledim guzelce sonra wd40 ile yikadim sildim yagini aldim wurthun ozel toz tutmayan yagi varmis onu aldim sıktim kapadim kapanmadi

Geri
Üst Alt