Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sticker kimlerin arabalarında var hadi görelim =)

ALIM3375.jpg Ben arabamı aldığımda vardı sticker satan arkadaşda SCW alilesindenmiş:)

Ekli dosyalar

• ALIM3375.jpg
    ALIM3375.jpg
    83.8 KB · Görüntüleme: 26
Resim 003.jpg
Malaytadan doğanşehir yoluna doğru giderken yolun kenarında bir alabalık tesisinde çekmiştik aslanı...

Ekli dosyalar

• Resim 003.jpg
    Resim 003.jpg
    95.7 KB · Görüntüleme: 24
bi sticker bende alabilirmiyim ayrıca sticker konusunda bağış yapmak istiyorum mümkünmü

yok hayır ama çoğu kişinin aracında olmasını istiyorum ama önce bnm aracımda olsun:)

bi sticker bende alabilirmiyim ayrıca sticker konusunda bağış yapmak istiyorum mümkünmü
suan sticker kalmadı baskıda işlemler tamamlanınca steden duyrulacaktır ve en kısa zamanda isteyen üyelerime ulastırılacaktır stickerlerimiz ücretsizdir ilginize tskler:eek:key: suan için bunun yerine okul ögrencilerimiz için pc yardımı yapıyoruz oraya ufak bi katkı yapmak isterseniz tl. pc parcaları v b daha uygun olur halil kardeşim

şu an elimde kullanmadıgım bı mouse var ayrıca varsa eksık pm atarsanız yardımcı olmaya calısırım kesınlıkle

Geri
Üst Alt