Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor yay

Eibach taktım biraz pahalı ama hakkını veriyor.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ankara şaşmaz da nakit 600 Tl ye aldım , 100 e de taktırdım
[doublepost=1502959399,1502959356][/doublepost]
Eibach taktım biraz pahalı ama hakkını veriyor.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
kaç mm lik taktırdınız siz?
[doublepost=1502959463][/doublepost]
Ankara şaşmaz da nakit 600 Tl ye aldım , 100 e de taktırdım
[doublepost=1502959399,1502959356][/doublepost]
kaç mm lik taktırdınız siz?
ve görseli var mı aracınızın, eski ve yeni hali olarak

herhangi bir sorun oluştu mu sizde? yani orjinal yay varken ki gibi mi kullanıyorsunuz aracnızı? Biraz kasislerde sarsılma arttı mı? Ben de 35mm vogtland yay taktım lastik ebadını da azcık büyüttüm, kasislerde sarsılma bariz arttı yani konfordan ödün verildi üstüne bir de direksyondan tıkırtı gelmeye başladı

herhangi bir sorun oluştu mu sizde? yani orjinal yay varken ki gibi mi kullanıyorsunuz aracnızı? Biraz kasislerde sarsılma arttı mı? Ben de 35mm vogtland yay taktım lastik ebadını da azcık büyüttüm, kasislerde sarsılma bariz arttı yani konfordan ödün verildi üstüne bir de direksyondan tıkırtı gelmeye başladı
924751d1640c6d95dd2f9d4ee4bc593e.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

19" jant ve 235x40x19 lastik yoksa sürtme yapmaması gerekli
sadece sonuna kadar direksiyonu çevirmemen gerekli park ederken

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

16 inç jant var 195/50 16 da lastik ölçüsü...
Aracın şu an ki duruşu da bu... Coil-ex'leri Geri verme tak diyorsun değil mi :)IMG_20170813_161819.jpg
[doublepost=1502961801,1502961761][/doublepost]
Arkadaşlar yaylariniz hayırlı olsun minik problemler illaki olacak sonuçta orjinal i bozuyorsunuz bu arada yay taktırmak için 300 TL çok fazla bence ideal fiyat max 200 250 lira bence birde sanayideki ustalardan fiyat alin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
200 liraya razı olmaya başladım :)

Geri
Üst Alt