Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor yay tercihi

GY878

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ultra racing yay hakkınsa duyumlarınız yada bilginiz tecrübeniz varsa yardımcı olur musunuz. Almayı düşünüyorum bir arkadaşın aracından çıkma.

ben duymadım ama muhakkak duyan vardır

Aynı şekilde ben de düşünüyorum fakat 4cm bana fazla gelir amortisörlerde sorun yaşamak istemiyorum.diğer modelindende önü 2.5 arkayı 3 düşürüyo çok saçma geldi bana

Arkadaşlar ultra racing yay hakkınsa duyumlarınız yada bilginiz tecrübeniz varsa yardımcı olur musunuz. Almayı düşünüyorum bir arkadaşın aracından çıkma.

Daha önce uygun fiyatlı diye alıp kullananlardan duydum kimi esneme fazla diyor kimi konfor kayboluyor diyor
Takıp denemeden belli olmuyor ben eibach kullandım çok memnundum vogland olan aracı da kullandım onun da konforu çok iyiydi
Kısa denemen gerekli arkadaşın aracında sökmedi ise bir tur at kasiste esneme ne kadar hızlanmada zıplama yapıyor mu diye

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt