Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sis için led xenon

Ledler daha düşük Watt ile çalışıyor merak etmeyin onu :) Mesela halojen h8 sis ampullerimiz 35w h11 ampuller 55w.Sislere led takanlarin çoğu h11 takıyor bendede h11 niken var sislerde 33w.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Şimdi bende almak istersem h8 mi alayım h11 mi alayım hangisi iyi oluyor ? Bir de varsa sizin sislerin videosunu atabilirmisiniz ?

Sis yada yağış durumlarında beyaz led sisler ile yolunuzu göremezsiniz. Normal hava şartlarında ise sisleri yakmanız karşınızdakinin gözünü almasına sebep olur ve sürüş güvenliğini tehlikeye sokar.

Yola verdiği görüntü bu h11 bendekiler.

b146636ff4018c818408631243ac2454.jpg

profil fotoğrafımda gördüğün gibi benimde sislerim modifiye edilmiş 150 tl - 200 -250 tl gibi rakamlara bulabilirsin yalnız bu işlemleri yaparken ben şunu tecrübe ettim alt seviye malzemede şu sıkıntı var sis farının camı plastiki kırıldı , çatladı ve su kaçtı eğer kendinden direk sis farını kesmezse bütün arabanın elektiriğini kesebilirsin buda aşırı maliyet doğurur bunun gibi şeylerle uğraşma ve görüntü , görüş açısı , duruş vs led zenon al ( LED ) yani şimşek halk arasında bilineni ben monza kullanıyorum çok güzel ışığı dağatmıyo yolda net görüntü alırsın ve sis farlarını açtığın zaman 5 dakika öyle ısınıpda tam rengini vermesini beklemezsin bunun gibi soundlife monza bilinenler tabş çok daha üst seviyeleri vardır ama gerek yok monza fiyatı ise 290-350 arası değişir aldığın yere göre

Geri
Üst Alt