Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seyir halindeyken stop ediyor YARDIM!

Bu arada aracım 2004 ibiza signo
Fema marka dandik bi tüp taktırmış benden önceki sahibi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir ustaya göster en kısa sürede tüpten de olabilir gaz kelebeğinden de hava yakıt karışımından da geç olmadan bir usta baksın

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese merhaba. Daha bugün böyle bir arızayla karşılaştım 3 kere oldu aynı gün içinde. Yüksek hızda değildim allahtan. Sorun nedendir bilgisi olan varsa yardım edebilir misiniz

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
öncelıkle gecmiş olsun...arac hareket halindeyken stop etmesi pek hayra alamet değildir..beyin kendini korumaya alıyor ve stop ettiriyor..
önce lpg kesici röleye baktırın..muhtemelen sanki röle arızası ..çok bişi tutmaz umarım

Herkese merhaba. Daha bugün böyle bir arızayla karşılaştım 3 kere oldu aynı gün içinde. Yüksek hızda değildim allahtan. Sorun nedendir bilgisi olan varsa yardım edebilir misiniz

Acik hava filitresi varsa yapabilir bendede oyle sorun vardi acik hava filitresini dehistim bide bohaz kelebehini temizlettim duzeldi ama herturlu sey olabilir sen yinede ustaya goster bence

çok komplex bir sorundur adamı deli eder.e60 bmw kullanırken kaç defa olur olmadık yerde stop ederdi ve tehlikeli bir durum.sorunu çözemeden aracı satmıştım ama lpg den kaynaklanıyor buna emin ol.inş çözülür

çok komplex bir sorundur adamı deli eder.e60 bmw kullanırken kaç defa olur olmadık yerde stop ederdi ve tehlikeli bir durum.sorunu çözemeden aracı satmıştım ama lpg den kaynaklanıyor buna emin ol.inş çözülür

Bugün gidip baktırdım tüp dandik fema diye bi marka. Aldığımdan beri içime sinmiyordu zaten bir çok sorun çıkarttı. Tüpü komple değiştirmeyi düşünüyorum. Değiştirene kadar benzinde binicem teşekkürler

Geri
Üst Alt