Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

bugün stickerlerım geldi en kısa zamanda arabalara uygulayacağım. hasta hasta senide yorduk teşekkür ederim.

Bende bugün aldım teşekkürler Serbay seni hasta hasta yorduk.

stickerim adres yanlış yazıldığı için geç geldi hemen kargoya sordum aldım geldim 5.5 tl bayıldım stickerin yazıları alttaki folyodan kalkıyor nasıl engelliycem bakalım bu sorunu bilenler varsa tekniğini bana anlatabilir mi ?

folyoyu ayırmadan önce düz zeminde üzerini iyicene bastırman gerekiyor birbirine yapışması için sonra yavaş yavaş kaldırabilirsin

stickerim adres yanlış yazıldığı için geç geldi hemen kargoya sordum aldım geldim 5.5 tl bayıldım stickerin yazıları alttaki folyodan kalkıyor nasıl engelliycem bakalım bu sorunu bilenler varsa tekniğini bana anlatabilir mi ?

altta ki beyaz zeminden ayırmanız gerekiyor zaten. üstte ki şeffaf olan transfer kağıdıdır. onun işlevi bütünlüğü bozmadan yapışkanlı tarafı direk cama gelecek şekilde uygulamaktır. cama yapıştırdıktan sonra da dikkatli bi şekilde şeffaf olanı sökebilirsiniz.

bu sticker cama içten değil de dıştan yapışıyo değil mi ama şeffaf folyoyu kaldırınca malesef cama içten yapışmadı demek ki dıştan yapışacak böylece benim stickerım da boşa gitti

Arkadaşlar bu mesajıma kadar gelen sticker isteklerini bugün kargoya verdim gecikme için özür dilerim

Geri
Üst Alt