Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

Gebze de kim var banada bir sticker verseniz süper olur 0536 717 19 00 whatsap yazarsanız sevinirim tele bakamaya bilirim iyi forumlar

Gebze grubumuz burada yarın görüşelim müsait olursan

kurye ile elden teslime verildi
Abi yarın hastaneye gidicem gerçi cuma günüydü her halde center avm otopark da buluştunuz gördüm gelicektim yanınıza kız arkadaşım yanımdaydı gelemedim 34UF3005 plakam görmüşsündür belki benim aracı yarın müsait olursam tatlı kuyudaki bp aracı yıkıycam o ara tel no verirsen ararım seni müsait olursan alırım senden

Abi yarın hastaneye gidicem gerçi cuma günüydü her halde center avm otopark da buluştunuz gördüm gelicektim yanınıza kız arkadaşım yanımdaydı gelemedim 34UF3005 plakam görmüşsündür belki benim aracı yarın müsait olursam tatlı kuyudaki bp aracı yıkıycam o ara tel no verirsen ararım seni müsait olursan alırım senden
05442671257 benim numaram sen ne zaman müsait olursan ara beni

kurye ile elden teslime verildi

mrb arkadaslar sivastan ulasabilecek kimse varmi sticker icin numaram 0531 889 22 93

Geri
Üst Alt