Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat sport egsoz ucu (1.2 tsi)

ahahah bayıldım yaa süprize :D çok değişik ve ilgi çekici geldi bana :D

Maşallah diyelim ablamıza :) Allah bozmasın güzel fikirmiş :)

Bukettt gör bu konuyu görrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D

faruk abi, benim araçta 4,5 senedir aynı aksesuar takılı ve hala pas yada tek bi leke bile yok:D
ama şimdiki satılanların kalitesi nasıl o tartışılı tabi..uçuk fiyatları tartışmaya bile gerek yok:p

kaplamayı yüzünden sıyırmadığın sürece bir sorun olması muhtemel değil, kaplama eğer yüzeye uygun metodlarla yapışmış ise ki sendeki durum onu gösteriyor, kolay kolay kendi kendine çıkmaz. Aynı uçtan ben önceki aracımda da kullanmıştım 3 yıl bende de herhangi bir sıkıntı olmamıştı.

Cok guzel bır surprzmıs gercekten hayrlı olsn :) ahh keske benım hatunda benım arka tamponu cupra yaptırsa suprız nerdee ;):D:D

kaplamayı yüzünden sıyırmadığın sürece bir sorun olması muhtemel değil, kaplama eğer yüzeye uygun metodlarla yapışmış ise ki sendeki durum onu gösteriyor, kolay kolay kendi kendine çıkmaz. Aynı uçtan ben önceki aracımda da kullanmıştım 3 yıl bende de herhangi bir sıkıntı olmamıştı.
teşekkürler abim

allah herkese böyle bir kız arkadaş nasip eylesin inş. benim kız arkadaşım da arabaya hiçbir şey yaptırmama izin vermiyor. ne gereği var, para biriktirelim modunda hep... ne mutlu...

Yok biliyorum daha önceden sormuştum doğuşa çünkü işçilik dahil 200 lira tutuyor.
Yanlız 1.4 tsi lara olmuyormuş kaynaksız kelepçe ile takılıyor tek çıkış egsoz lazım tdi larda tek çıkıştı galiba

200 mü yuhhhhhhhhhh abii ne yapıyorlar ya :rolleyes:

Allah daim eylesin abi mutlulugunuzu

çok güzel supriz düşünce güzel şimdi kendimi kıyaslıyomda 2. kız ardaşı bulmam gerek sanırım 1.4 çift eksoz yapuhaha

ağam bu iş de tehlike kokusu sezmeye başladım
görkem de benim arabayı alıp egzoz ucu yaptırmıştı..

kışşt görkem kışşt

puhahapuhahapuhaha

Geri
Üst Alt