• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat leon ses yalitimi.

PATRON

Administrator
[MENTION=25594]Ziya[/MENTION] abi ilk mesaja dahil edemiyorum forum izin vermiyor fazla grafik ve mesajdan dolayı :=) İstersen leon kaput yalıtımı adı altında bir konu açabilirsin google açısındanda iyi olur? :)

Ziya

Kayıtlı Üye
@Ziya abi ilk mesaja dahil edemiyorum forum izin vermiyor fazla grafik ve mesajdan dolayı :=) İstersen leon kaput yalıtımı adı altında bir konu açabilirsin google açısındanda iyi olur? :)
Neyse böyle dursun artık. Buna da şükür :)

Fakat vbulletinin böyle sıkıntı yapacağını sanmıyorum. Bence mesaj izin ayarları ile alakalı bir sorun vardır. Ya değilse vbulletin altyapılı bir çok forum sitesi gördüm, adam destan gibi bir sürü resim, içerik vs koymuş.

alper.06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konuyu yeniden hortlatıyorum kusura bakmayın ben bu Bitüself i buldum ve uyguladım ama öbür firex i bulamadım zaten büçcemde yetmiyordu şimidi size danışacağım sadece bitüself le olurmu acaba öbürünüde illa uygulamammı lazım

RedLine

Kayıtlı Üye
yalnız konuyu daha yeni farkediyorum. eline sağlık mükemmel titizlik ve işçilikle yapılmış

alper.06

Kayıtlı Üye
Bu 2 . malzemeyi bulamadım onun yerine başka bişey varmı acaba yada ankarada satan bir yer bilen

memet_one

VİP Üye
Administrator
Üst Alt