Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon müzik ileri-geri sarmıyor

kadir.56*

Kayıtlı Üye
Merhabalar aracım seat leon 1.6 TDI style 2017 model 1 yıldır araç bende aldığım günden beridir gerek ekrandan gerekse direksiyondaki tuşlardan youtubeden açtığım müzikleri ileri geri sarabiliyordum ta ki bugüne kadar bir anda ekran ve direksiyon etkisiz hale geldi telefondan değiştirebiliyorum fakat bu çok zor oluyor araç kullanırken bu hata neyden kaynaklandı hiç bir fikrim yok ayarlarınada baktım herhangi bir şey göremedim önceden müziğin ismi ekranda çıkardı şimdi sadece bağlandığım telefonun adı çıkıyor müzik değiştirme harici her işlemi eskisi gibi yapabiliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler dilerim.

Vw grupta teyp yada direksiyondan standartta ileri geri sarma yok maalesef. Sadece sonraki/ önceki parçaya atlama yapabiliyorsunuz. Yazılım/ Vag- Com vb ile yapılıyor mu bilemiyorum ama sizde yapıldıysa bundan kaynaklı olabilir.

Geri
Üst Alt