Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 2017 EcoTSi Xcellence

Daha aracı almadan aracın üzerinde 4-5 adet dolu hasarı olduğunu öğrendim fakat araçta kırılan bir yer ve ya çizik yokmuş bundan sonra ki süreçte hangi adımları izlemeliyim aracı almalı mıyım alacaksam indirim mi talep etmeliyim. Aracı 3 ay bekledim kafam çok karışık yardımlarınızı bekliyorum.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Daha aracı almadan aracın üzerinde 4-5 adet dolu hasarı olduğunu öğrendim fakat araçta kırılan bir yer ve ya çizik yokmuş bundan sonra ki süreçte hangi adımları izlemeliyim aracı almalı mıyım alacaksam indirim mi talep etmeliyim. Aracı 3 ay bekledim kafam çok karışık yardımlarınızı bekliyorum.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Geçmiş olsun. Öncelikle aracı alıp almamak sizin kararınız olmalı. Eğer alırsanız da, araç fiyatından indirim talep edin. Boyasız göçük düzeltme ile düzelttirsinler aracı öyle sorunsuz teslim alın. Ücretsiz bakım, uzatılmış garanti vb gibi hediyeler talep edin. Zararınızı minimum kayıpla telafi ettirin.

Geçmiş olsun. Öncelikle aracı alıp almamak sizin kararınız olmalı. Eğer alırsanız da, araç fiyatından indirim talep edin. Boyasız göçük düzeltme ile düzelttirsinler aracı öyle sorunsuz teslim alın. Ücretsiz bakım, uzatılmış garanti vb gibi hediyeler talep edin. Zararınızı minimum kayıpla telafi ettirin.

Sizce ne kadarlık bir indirim talep etmeliyim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt