Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 TSI VS Porsche Cayenne S

ya şimdi Porsche Cayenne bile değil Cayenne S demişsin yani 0 dan 100km sürate 6,8 sn de çıkan bir araçtan behsediyoruz üstelik 4 çeker.. sizin araçta michael schumacher olsa porsche de aynı adam yineden schumacher in yine şansı yok bence.. sanırım adam sizinle dalga geçmiş..

arkadaşlar benim bi patronum vardı pazar günleri dükkana cayenne ile gelirdi ama sadece pazar günleri normal zmnlardada accord 2.4 ile dolaşırdı sordum bi gün ndn böyle lailaya accordla giremiyorumda ondan demişti :) o geldi aklıma... hani accord hani leon hani cayenne... gidişle alakalı değil ama yinede o cayenne işte :)

16 yaşımda palio 1.6 ile şehir içinde X5 i makaslarla falan tokatlamıştım ... Şimdi idrak ediyorum da ,meğer adam normal gidiyomuş , biz gitmeye çalışıyomuşuz.... Gençlik işte...

Arkadaslar yapılan düsünce ve hareket kesinlikle yogun trafikte yapılmıs olup tasvip edilmeyen bir olay sonucta düz yol ve bos trafikte plakayı göremezdim haklısınız.ben takibi ne kadar yuksek tutabilirim diye aracımı denedim sadece ve bu ilk denememdi.cayenne surucusu aracın buyuklugunden makaslara giremedi her seferinde aracı uzerıme surup beni sıkıstırdı.ben kasam ve motorum itibarı ile yogun trafikte ondan daha avantajlı bir konuma gectim sadece.amacımda buydu.demek istedigim yapılan cayenne i geceyim amacı yoktu ondan kopmadan ne kadar takip edebilirim di olay..ama yogun trafkteki serilikle şans eseri aracıda gectim..ve uzatmadan bıraktım.cunku cayenne daki abi cok bozuldu emin olun..

Not: Bazı Arkadaslar icin ALAY konusu olmus.Kimseye birsey kanıtlama amacı gütmüyorum burda Herkes istedigine inanıp, inanmamayabilir ancak Elestiriler ALAYCI yaklasım ve tavırda olmamalı diye düsünüyorum..

Saygılar..:)

Önce ki sayfalarda sürücülüğünü ön plana çıkarmışsın ben bir sapma göremedim =)

Sürücülügümü senle veya burdaki herhangi biriyle kiyaslamadim yasadigim olaydaki sürücü ile kendimi kiyasladim (saptirdigin olay budur..) Baya Acikliyci oldu anlamisindir umarim..

Şunu ilk önce söylemek istiyorum.
Düz Cayenne (3 kişi) ile 1.6 otomatik vites 125hp'lik Civic kalkıştan 110km/h'ye kadar falan neredeyse kafa kafaya gidiyodu.
Cayenne S olunca iş değişir. Uzaktan yakından alakaları olmaz gidişlerinin 1.4 Leon'la.
Ben bu konunun açılışındaki amaç nedir onu anlayamadım :)

Yasin bu anlattığın oyun playstation 3 e çıktı mı? :confused:
baya keyifliymiş.. :D :D

Arkadaşlar burda geçme geçilme olayı zaten bahsedilemez, trafikte geçmiş arkadaş ve doğrudur, trafikte güçten daha önemli faktörüler var...

Maşallah Güzel şoförmüş arkadaş...

Nitekim Porsche cayenne S in gidişini görme fırsatım oldu ve çok çok başarılı ...

kendi sınıfında bi araç ile kıyaslasanız tamam diycem video da izleyin 1.8t bile geçemio

Geri
Üst Alt