Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 Tsi 125 HP yazılım 250nm@150 HP

kesinlikle o 250 tl farkı ziyadesiyle hakeder.. bugune kdr kime tavsiye edip aldırdysam dua etmişlerdir bana..

Lastiğin özelliği şu.. hamur soukken cok az yumusak ve hızlı ısınıyor.. ısınınca yumusuyor.. kar lastigi hamuru ile performans lastigi yapmıslar gibi..

Polomda 3 takım eskittim.. lastik yaktığım o drag yarışlarında bile bu lastikle katıldım. bence gayet uzun omurlu.. konfor birz yanakla alakalı.. dar yanaklı lastiklerde konfor olumsuz etkilenebilir çünkü sırtı sert bi lastik.. poloyla onca cukura ragmen tek bi balon gormedim 215 45 17 de

Lastik tavsiyenizi değerlendirecem şimdiye kadar yanıltmadınız , bu konudada yanılmayacağınıza eminim. Resimde eklediğim janlar hakkında bir bilginiz var Mehmet bey _?

Lastik tavsiyenizi değerlendirecem şimdiye kadar yanıltmadınız , bu konudada yanılmayacağınıza eminim. Resimde eklediğim janlar hakkında bir bilginiz var Mehmet bey _?

bu jantlar bulunabilir.. Yarın ilgili arkadaslara resimleri gecerim.. Sanırım imitasyon arıyoruz..

yakınsın bana şerifalide oturuyorum uğrayacağım size hafta sonu

herzaman beklerim

bu jantlar bulunabilir.. Yarın ilgili arkadaslara resimleri gecerim.. Sanırım imitasyon arıyoruz..

herzaman beklerim

Evet İmitasyon , büyük bir ihtimalle beyaz jant bir aracın replicası ama hangisi çözemedim. Bunun dışında İkinciel temiz jantlarda olabilir tavsiyeye açığım biliyorsunuz Mehmet Bey :) Bu arada unutmadan siz bana bir link gönderecektiniz , değiştirmemi tavsiye etmiştiniz TSİ en zayıf kaldığı noktalardan biri demiştiniz onuda alabilirmiyim lütfen.

adrenalinre001cd1.jpg

lastikde üstüne tanımam arkadaslar..

en iyi frenaj en iyi tutunma en iyi hızlanma yı vaadediyor..
vede dünyanın en sesli rahatsız edici lastiği ben kullandım biliyorum

serkan benkullanıyorum ne sesi hiç ses yok bu lastikte

yılmaz abi kaç km oldu? 20000km den sonra sen sessi gör sanki arabanın içinde f 16 savaş uçağı havalanıyor benim sattığım araçta izalasyon olduğu halde inşallah senin lastikler yapmaz

Geri
Üst Alt