Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibıza LPG Dönüşümü Tamamdır, Ayrıntılar Burada

LPG+TDI olursa bu durumda arabanın bana para vermesi lazım.
TDI 3,5lt yakıyorsa TDI+LPG eksi değerlere düşer :)
işte zenginliğe zenginlik katmak için bir kaynak daha!!! :D

LPG+TDI olursa bu durumda arabanın bana para vermesi lazım.
TDI 3,5lt yakıyorsa TDI+LPG eksi değerlere düşer :)
işte zenginliğe zenginlik katmak için bir kaynak daha!!! :D

Kafa pırıl pırıl oh walla öylede güzel böylede güzel :)

zamanında olmuş olanlar olabilirrrğğğğğğğğğğğ olabilirrrrrrğ

maşallah maşallah abicim allah kaza bela vermesin burdan tüm atmosferik kardeşlerime duyuruyorum lpg ye gecin cebınız bayram etsın :D

Ben de düşünüyorum ama burda Landirenzoya 1850+250 tl masrafla 2100 çekiyorlar. Benzinden bir kaç yılda yapacağım karı bunlara vermek istemiyorum toprağım :):)

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Ben de düşünüyorum ama burda Landirenzoya 1850+250 tl masrafla 2100 çekiyorlar. Benzinden bir kaç yılda yapacağım karı bunlara vermek istemiyorum toprağım :):)
Orasi neresi bilmiyorum fakat istanbula gelirsen 41 lt simit lpg landi renzoyu 1450 tl ye hallederiz

Orasi neresi bilmiyorum fakat istanbula gelirsen 41 lt simit lpg landi renzoyu 1450 tl ye hallederiz

Doğu'nun Paris'i diyorlar abi buraya :) Bayramdan sonra tekrar konuşacağım, eğer bi değişiklik olmazsa ilk fırsatta arabayla gelirim istanbula. 5-6 eylül haftası orada olacağım, olmazsa arabayla gelirim. Montaj işi falan ne kadar sürüyor abi?

Doğu'nun Paris'i diyorlar abi buraya :) Bayramdan sonra tekrar konuşacağım, eğer bi değişiklik olmazsa ilk fırsatta arabayla gelirim istanbula. 5-6 eylül haftası orada olacağım, olmazsa arabayla gelirim. Montaj işi falan ne kadar sürüyor abi?
4 5 saat kadar

Geri
Üst Alt