Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza CUPRA 2011 ''34 TT 4121''

Hadi hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız cok sanslısın bekleme konusunda. Farlar benimde dikkatimi çekti nasıl boyle yaptılar cok ilginç ama şahsi gorusum sanki xenon yokmus gibi gozukuyor ben begenmedim farı:) Paspas konusuna gelince banada vermemişlerdi halı cupra paspası. Halbuki cupra paspasını gorseniz aşık olursunuz ben zorla eski kasanın halı paspasını almıştım konunun linkini vereyim. Cupra paspası sadece bocanegralarda veriolar sanırım kırmızı kenarlı olandan....

teşekkür ederim Safa kardeş...farlar konusunda haklısın uzaktan baktığın zaman xenon olduğu anlaşılmıyo yanmadığı sürece....ama senin jantlarda olduğu gibi renk farklılığı ayrıcalık bence, her ne kadar şans olsada :) bu arada aracında hangi yağı kullanıyosun paylaşırsan sevinirim...

teşekkür ederim Safa kardeş...farlar konusunda haklısın uzaktan baktığın zaman xenon olduğu anlaşılmıyo yanmadığı sürece....ama senin jantlarda olduğu gibi renk farklılığı ayrıcalık bence, her ne kadar şans olsada :) bu arada aracında hangi yağı kullanıyosun paylaşırsan sevinirim...

Tabikide 5W-30 Tam Sentetik Castrol :) Bu arada sana bi tavsiye bagajından 1 LT yagı eksik etme ;)

Tabikide 5W-30 Tam Sentetik Castrol :) Bu arada sana bi tavsiye bagajından 1 LT yagı eksik etme ;)

rodaj bitimine kadar (1500-2000 km) araçtaki yağı kullanıcam...15.000 bakımını beklemicem yağ değişimi için...sen bu yağdan memnunum diyosan bende bu yağı kullanım..tavsiyeni dikkate alıcam kesinlikle..

rodaj bitimine kadar (1500-2000 km) araçtaki yağı kullanıcam...15.000 bakımını beklemicem yağ değişimi için...sen bu yağdan memnunum diyosan bende bu yağı kullanım...

Piyasada en kaliteli yag CAstrol zaten servisin ve ispanyanın önerisi. 0w 30 da kullanabilirsin ama herzaman ispanyanın önerisi iyidir :) Bakımdan sonrada yag eksiltiyor cok ince yag oldugundan mesela arac 21 bin km ye geldi pek sıkıştırılarak kullanılmadı ama yinede 200ml eksiltmiş o yuzden eksik etme dedim yağı :)

Piyasada en kaliteli yag CAstrol zaten servisin ve ispanyanın önerisi. 0w 30 da kullanabilirsin ama herzaman ispanyanın önerisi iyidir :) Bakımdan sonrada yag eksiltiyor cok ince yag oldugundan mesela arac 21 bin km ye geldi pek sıkıştırılarak kullanılmadı ama yinede 200ml eksiltmiş o yuzden eksik etme dedim yağı :)

bu araçta şikayetçi olduğum tek konu frenler..sanırım seat yarış frenlerini almak şart ama 2300 tl güzel fiyat:eek:

bu araçta şikayetçi olduğum tek konu frenler..sanırım seat yarış frenlerini almak şart ama 2300 tl güzel fiyat:eek:

walla inan ben arabayı alırken satıs temsilcisi bile bilmiodu arabayı test arabası bile yoktu. Eger ozaman opsiyonlarda yarıs frenleri olsaydı gözüm kapalı seçicektim...

walla inan ben arabayı alırken satıs temsilcisi bile bilmiodu arabayı test arabası bile yoktu. Eger ozaman opsiyonlarda yarıs frenleri olsaydı gözüm kapalı seçicektim...

doğuş maslak 2000 tl ye veriyo..yaza doğru düşünüyorum...hem güçlü frenler hemde araca ayrı bi hava vermesi alınabilir kılıyo..

doğuş maslak 2000 tl ye veriyo..yaza doğru düşünüyorum...hem güçlü frenler hemde araca ayrı bi hava vermesi alınabilir kılıyo..

2000 TL cok Daha buyuk disklerle Brembo alınır o fiyata işcilikte içine girer...

Geri
Üst Alt