Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SD 625 Gülen LEON

Herkese tesekkur ederim...asrin icadi led ile daha cok sey yapilabilr denemek lazim :)

Takdir ettim, çok güzel düşünülmüş, çok düzgün uygulanmış bir detay - Allah nazardan saklasın...:)

Gerçekten güzel olmuş tebrikler.Allah kaza bela vermesin.

Sen bu işlerde farklısın abi biliyorsunda zaten cok şık güle güle kullan... =)

Valla çok güzel olmuş Serkan abi İbiza da daha değişik durabileceğini düşünüyorum :D

Takdir ettim, çok güzel düşünülmüş, çok düzgün uygulanmış bir detay - Allah nazardan saklasın...:)
Sagol kardesim

Gerçekten güzel olmuş tebrikler.Allah kaza bela vermesin.
Tesekkur ederim

Sen bu işlerde farklısın abi biliyorsunda zaten cok şık güle güle kullan... =)
Sagol yavrum :)
Valla çok güzel olmuş Serkan abi İbiza da daha değişik durabileceğini düşünüyorum :D
Sagol kardesim denemek lazim bence bir dene eminim cok guzel duracaktir

abi ya bende arka tampon üzerindeki reflektörlere düşünüyorum ama nasıl yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok görsel olarak nasıl olur sence

Bence serit led yakismaz tek tek led dosemek lazim kardesim cok guzel durur tek tek led dosemek lazim montajini kendin bile yapabilirsin sende numaram var takildigin Yerde arayabilirsin

Bence serit led yakismaz tek tek led dosemek lazim kardesim cok guzel durur tek tek led dosemek lazim montajini kendin bile yapabilirsin sende numaram var takildigin Yerde arayabilirsin

eywallah abi sağolasın girişecem bu işe müsait bi zaman da :) takıldığım yerde rahatsız ederim geçen aradığımda çok yardımcı oldun gerçekten teşekkür ederim

Geri
Üst Alt