Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw yonetiminin tutumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
işte sorunda burada. yöneticiler kendi kriterleri keyifleri doğrultusunda olayın cıgrından cıktıgı kanısına varıp konuyu kitlemesi.

saçmalama mesut abi tartışmalar bi yerden sonra hakarete dönüyo
ne yani açık kalsında adamlar birbilerine hakaret etsinde banlansın mı?

Daha hiç yazmayacağım dedim ama duramadım... Burda 500 sayfada konuşulsa 700 sayfada konuşulsa kendinizi ve başkalarını yıpratmaktan üzmekten başka hiçbirşey yapmamış olucaksınız. Şuan nasıl devlette özel hal ilan ediliyosa şuanda o mevcut. Bu durumu moderatörler de değil adminler düşünmeli sonra moderatörlere olacak olan söylendikten sonra toparlanmaya gidilmeli. Moderatörlerde üyelere laf yetiştirmek yerine sitenin geleceği için yapılacakları düşünmesi gerekir bu düşünceleri adminlere yardım olsun amacıyla söylenilir. Yapılan yanlışa gene yanlış bir durumla gidiliyor, başkalarına suç atılıyor haliyle boşa kürek çekiliyor. Bu benim düşüncem... Sitenin sonunun hayırlı olması dileğiyle...

baktın kitleniyo sende ne var ne yok eğlenceye vurdun yemişim sitesinide düzeninide diyip başladın ateşlemeye öyle mi?

Söylediğim gibi. Herkes gibi ben de kurallara uyduğum sürece istediğim konuyu açıp mesajı yazabilirim. Geriye kalan detayları tartışmak gereksiz.

Teknik ağırlıklı forumlarda, konu hortladıya katılmam, bir servis danışmanı, müşteriye, 1 yıldır hepiniz aynı arızalar, sorular ile geliyorsunuz der mi? Buna benzer, Bir sürücü, o konuya 1 sene önce ihtiyaç duymuştur, kendine göre cevabını bulmuştur, bir başkası benzer konuda 1 sene sonra yazabilir.

teknik konular diye bi sınırlama yaptığımı hatırlamıyorum?
atıyorum arabam su alıyor diye konu acılıyor ve 2gun sonra cam kenarındakı fitilde sorun oldguu anlasılıyor

aradan bı ay gecıyor ve aynı konu tekrar acılıyor bazen bu konulara yonlendırılıp konular kapatılıyor bazende eskı konular kapatılıp yenılerınden devam edılıyor
burdakı sıkıntılarda uyelerın forum arastırması yapmadan konu acmalarından kaynaklanıyor

saçmalama mesut abi tartışmalar bi yerden sonra hakarete dönüyo
ne yani açık kalsında adamlar birbilerine hakaret etsinde banlansın mı?

sacmalık yok ortada. adamlar koyun yöneticilerde coban değil. burada kimse kimseye hakaret etmez. edenlerinde aramızda zaten yeri olmaz banlansınlar gitsinler. kimse kimseyi zaptetmiyor hakaret ettirmemeye calışmıyor. akıllı mantıklı olun az

benımde sınırlendıgım konu ınsanlara sole bole falan fılan dıyerek 3 paralık adammıs gıbı davranılması kımse kımseye bole davranamaz yonetıcıde olsa uye de olsa kurucuda olsa kapıcı da olsa.el elden ustundur kımler yokken kımler vardı,kımler geldi kimler geçti............

işte sorunda burada. yöneticiler kendi kriterleri keyifleri doğrultusunda olayın cıgrından cıktıgı kanısına varıp konuyu kitlemesi.

Demekki modların keyiflerine güvenilmiş.

Ayberk seninle senin bize yaptığın gibi dalga geçtim forum kuralları çerçevesinde... Herkese saygılar sevgiler...

Sen bu videoyu uluorta heryerde izliyor olabilirsin ancak bu herkesin kaldırabileceği bir video değil...

Ama forum kurallarınada ayrıkı bir video değil. Nasıl isteyen hayvanlarla ilgili konuları okumayabilir diyorsunuz o zamanda isteyen izlemeyebilir..

Senin yada Cenk'in yaptığından dahamı yanlış? İkinizde burdasınız?.. Ne yapsaydım geçip karşısına bilgisayarın bütün gece Ayberk'in açtığı garip konuları silip senin koyduğun terbiyesizce mesajları mı düzenleseydim?.. Buna hangi beyin hangi vucut dayanabilir?.. Yapmayın artık gerçekten... Biz susuyoruz akşamdan beri ama sürekli yazılar devam ediyor... Düzenlemeler yapılacak... Gerekli müdahaleler olacak... Yanlızca şu anda bu konuda biraz sukünet lazım... Tabi gerçekten sitenin aynı güzellikte devam etmesini istiyorsak....

Terbiyesizlik göreceli bir kavram :)

hayvanlar alemi konusuna biz veteriner olarak mı giriyoruz hayvansever olarak mı?

Ne fark eder, hayvanseverlerin sitelerinde izleniyor, veterinerlerde dersini alıyor..

biz kaybetmeyi değil zor olanı yani kazanmayı istiyoruz
sen yönetimden uzak oldugun ve son zamanlarda sitede aktif olmadıgın ıcın bazı anahtar noktaları kacırmıssın snaırım

gel o zaman abim akıllı mantıklı olmayı bütün yönetime hatta siteye sen anlat
hadi kürsü sende..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt