Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Polar,T-shirt ve Şapka fiyat ve talep konusu..

ikitane msj yazısı kaydedilmiş düzenleyim..

26.03.2013 saat22:32:38 itibari ile polar için hesaba 50tl yatırılmıştır..

abilerim polarda L mi XL mi karar veremiyorum nasl olacak?

Adınız: erdem
Soyadınız: öztürk
İstediğiniz SCW giyim ürünü: polar
Bedeniniz: L
Forum nickiniz: seat_leon
Açık adres ve telefon numaranız: pirimehmet mah. 1714sk. no:8 kalem apt. 2-4 32100 merkez- ISPARTA / 0551 233 6800

@ghost rider emre kardeşim seni arıycam müsayit bir zamanda :)

saygıdeğer üyelerimiz abilerimiz kardeşlerimiz bu ürün konusu hakkında sizden biraz daha duyarlı olmanızı rica ediyorum.çünkü siparişi geçebilmem için belli bir adete ulaşmam lazım ve şu anda baktığım zaman sadece 13 kişiden talep var.rica ediyorum isteyenler biran önce talepte bulunsunlar.hem birasz önce bu işi tamamlamak adına hemde gönderen arkadaşlarımızı fazla bekletmemek açısından.anlayışınız için şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar bu sipariş konusunda biraz çabuk davranırsak iyi olur,ilk ödeme yapan arkadaşlarımız daha beklememiş olur..

Fırsat bulursam hesaba parayı yatırıcam sonra siparişi vericem.
Sayının kaç olması lazım . ?

para hesaba yollandı 50 tl
isim:Ali Selvi
nick:cuprali
ürün:polar
beden:L

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
saygıdeğer üyelerimiz abilerimiz kardeşlerimiz bu ürün konusu hakkında sizden biraz daha duyarlı olmanızı rica ediyorum.çünkü siparişi geçebilmem için belli bir adete ulaşmam lazım ve şu anda baktığım zaman sadece 13 kişiden talep var.rica ediyorum isteyenler biran önce talepte bulunsunlar.hem birasz önce bu işi tamamlamak adına hemde gönderen arkadaşlarımızı fazla bekletmemek açısından.anlayışınız için şimdiden teşekkürler
şuan 686 kullanıcı online 94 üye 592 misafir...
anca 13ü mü gördü talep...:(

Geri
Üst Alt