Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Ankara Cuma Buluşmaları

Ben bu hafta wolky ile birlikte istanbula katilacam artik:))

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba Levent abi ankaradan ısuzu bi kamyonet almayı düşünüyorumda altındağ civarında galerici tanıdığınız varmı acaba ya da iskitler bölgesinde ısuzu servisi tanıdığınız varmı?
2012 model bi kamyonet beğendik bir türlü pazarlıkta anlaşamadık acaba rica etsem yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler... [MENTION=19]06 levent 534[/MENTION]

ne konuda nasıl yardım edebiliriz feridun detay ver bana biraz ısuzu servis tanıdığım yok ama galeri bakabiliriz [MENTION=8008]altıpatlar[/MENTION]

feridun para az bi para değil galeriyide tanımıyorum,bence yüz yüze gelip araç uygunsa pazarlıktada anlaştıysanız noterde para ve evrak alışverişi yapmakta fayda var malum ortalık kötü,benim yapabileceğim bişey olursa başım üstüne sen ne dersen onu yaparız.

garip bir durumda var burda dediğim gibi gelip birebir bakmakta fayda var kafana yatıyorsa

aynen dediğin gibi abi direk noterde imzaya gelince havale gerçekleştirmeyi düşünüyorumda,
garip derken abi nasıl yani?

Geri
Üst Alt