Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Adana Organizasyonları

Çarşamba günü uğramıştım, hala bıraktığım gibi duruyordu. Parça bekliyorlarmışşş.. Yarın fırsat bulabilirsem bi uğricam ama anca Cuma gününe falan teslim ederler gibi.. Şu an 2012 model Focus var 90lık, şehir içinde araç gitmiyor ama otobanda iyiydi bugün :D
hayırlısı bakalım, tekrardan geçmiş olsun kardeş. alırsın ford misali:)

yorum alalım arkadaşlar:)
bu stickerin altındaki fon fosfordan, üstteki yazı da orijinal scw den alıntı olacak.

bu da tasarının devamı hala çalışıyor uğur ya bakalım nasıl olacak.

yorum alalım arkadaşlar:)
bu stickerin altındaki fon fosfordan, üstteki yazı da orijinal scw den alıntı olacak.

bu da tasarının devamı hala çalışıyor uğur ya bakalım nasıl olacak.
güzel gibi ama aacaba scw den boga yapılamaz mı

vallahi scw de adana bölümü olması gözlerimi yaşarttı umarım adana coşar..bende adana da olduğum zamanlar da aranıza katılıcam inşallah:)

okudum abi ama ben bu pazar geliorum 1 hafta kalabilcem sonraki buluşmalara inşallah uydurabilirsem katılırım kesin olmazsa da bir dahakine

yahu adana nerdesiniz ses soluk yok hiçbirinizde:) buluştuk bitti bu iş gibi oldu:)

yahu adana nerdesiniz ses soluk yok hiçbirinizde:) buluştuk bitti bu iş gibi oldu:)

abı adana cumadan bellı meydanlarda yada facetekı haberlerı dıger halktvdekı haberlerı ızmekten foruma takılamıyordur ben ole yapıyorum :D buyuk ıhtımal dıgerlerıde aynıdır

Geri
Üst Alt