Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık TDİ SPORT scw özel fiyat...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş ben aracımı satarım.Bu sefer almak istediklerim satılır!Herşeyin hayırlısı ama azda şans be :kizgin:

xx

böyle bir araç neden hala satılmadı şaşkınlık içerisindeyim nerde o temiz ibiza dizel sport arayanlar ? minicik donunuşlarla bu arac 190 200 bg e yakın guc vermekte hemde dızel !!! allah satı pazarı versın

Engin abi millet oynanmamış orjinal tdi sport olsa der tadından yenmez der kazasız darbesiz arar kmsi düşük ister bu saydıklarımızın hepsi varol abinin arabasında mevcut arabanın motoru fabrika çıkısı neyse o şekilde fiyat desen çok cazip darbe boya desen darbe olmadıgına inanmayan söküp baksın görür heryer orjinal ama gel gelelim arabanın hala ilanı duruyor gerçekten ilginç

altının değerini kuyumcu bilir imkan olsa ben atlıycam ama mümkün değil şu ara

Abi selamlar,
2010 Fiat Bravo Tjet (1.4 120 hp) aracımız var,
Güzel donanım paketli.
33 bin kmde, kaza, boya, değişen yok. Yetkili servis bakımlı.
Chip mip yok, sadece kat iptal.
Takas düşünürsen farkı konuşalım?
(Aşağı yukarı 29-31 arası gidecek bi araç.)

Abi selamlar,
2010 Fiat Bravo Tjet (1.4 120 hp) aracımız var,
Güzel donanım paketli.
33 bin kmde, kaza, boya, değişen yok. Yetkili servis bakımlı.
Chip mip yok, sadece kat iptal.
Takas düşünürsen farkı konuşalım?
(Aşağı yukarı 29-31 arası gidecek bi araç.)

a.s utku teşekküe ederim parayı kullanacam..o yüzden takas düşünemiyorum..hele üste para verecek hiç durumum yok :(

güncel..başlıkta istanbul diyor tatil bitti antepe geldim..

Araç satılmıştır...
herkese çok çok çok teşekkür ederim..
konu kapatılabilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt